d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev1184018411842184318441879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 23 2019 03:19pm
A jest tam w ogóle ktoś perspektywiczny w kadrze u20?
Member
Posts: 5,755
Joined: Sep 28 2009
Gold: 1,301.33
May 23 2019 03:21pm
Quote (Pozdrawiam @ May 23 2019 11:19pm)
A jest tam w ogóle ktoś perspektywiczny w kadrze u20?


jestem
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 23 2019 03:28pm
Quote (Pozdrawiam @ May 23 2019 09:19pm)
A jest tam w ogóle ktoś perspektywiczny w kadrze u20?


Walukiewicz, chociaż zajebal xd
No i ten Kopacz w młodzieżówce bodajże Stutarttu gra.
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 25 2019 03:00pm
De Ligt Barce zbaw.
Member
Posts: 37,053
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
May 25 2019 03:20pm
Ja szczerze to chciałem żeby Valencia to wygrała. Dla nich spoko sukces, bardziej się z tego pucharu będą cieszyć, a w Barcy może się coś ruszy
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 26 2019 02:55am
Quote (Pozdrawiam @ May 25 2019 09:00pm)
De Ligt Barce zbaw.
No chyba nie i w ogole jak mozna przegrac z valencia, nawet Arsenal ich zniszczyl w dwumeczu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Member
Posts: 78,747
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
May 26 2019 03:05am
Quote (Pozer @ 26 May 2019 08:55)
No chyba nie i w ogole jak mozna przegrac z valencia, nawet Arsenal ich zniszczyl w dwumeczu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://beta.ems.ladbiblegroup.com/s3/content/808x455/c02e14715ce9cfd963d065e96e654ad3.png



mecz meczowi nierówny
Member
Posts: 45,818
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 26 2019 03:34am
Quote (Pozer @ May 26 2019 09:55am)
No chyba nie i w ogole jak mozna przegrac z valencia, nawet Arsenal ich zniszczyl w dwumeczu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://beta.ems.ladbiblegroup.com/s3/content/808x455/c02e14715ce9cfd963d065e96e654ad3.png


Masz inne tematy, gdzie mozesz rozmawiac na temat druzyn z Ligi Europy
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 26 2019 04:17am
Quote (Pozer @ 26 May 2019 09:55)
No chyba nie i w ogole jak mozna przegrac z valencia, nawet Arsenal ich zniszczyl w dwumeczu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://beta.ems.ladbiblegroup.com/s3/content/808x455/c02e14715ce9cfd963d065e96e654ad3.png


XDDD Świetna grafika, poziom jak w twoim avatarze :mellow:

To chyba metafora tego, jak spadłaby jakość De Ligta, gdyby dołączył do ManU.

This post was edited by JohnyCage on May 26 2019 04:18am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 26 2019 04:32am
Quote (Pozdrawiam @ May 26 2019 09:34am)
Masz inne tematy, gdzie mozesz rozmawiac na temat druzyn z Ligi Europy
Nie mam.

Grajac w lo lidze na pewniaka szlismy by na mistrza b)
Go Back To Polska Topic List
Prev1184018411842184318441879Next
Add Reply New Topic New Poll