Quote (Niemowmi @ 23 May 2019 22:32)
Kurwa, oglądałem. Dramat straszny. Pokolenia się zmieniają a Polacy dalej siedzą mentalnie w ekstraklasie. Wozy z węglem i podania niedokładnie na kilka metrów od środkowego pomocnika (!) odpowiedzialnego za rozgrywanie. Kibel w chuj.
E: A, no i jeszcze granie na lagę, kiedy ŚO Kolumbii jebany koń zgarnia wszystko z góry :d. Coś jak Kadra A z Senegalem w zeszłym roku.
Też tak mówiłem, że to mecz z senegalem nr2.
Quote (PQA @ 23 May 2019 22:40)
Polska chyba nigdy nie potrafiła grać dobrze z zespołami, w których są przede wszystkim wysokie i umięśnione chłopy. :(
Za wątłe te nasze grajki, z jeden Gortat by się im przydał w kadrze