d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev1183918401841184218431879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
May 19 2019 09:58am
Quote (PQA @ 19 May 2019 15:52)
a co z Benzyną? :(



Benzema na 100% zostaje
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
May 19 2019 11:32am
Slunsk mistrzem Polski XD
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
May 19 2019 11:07pm
Cieszę się ze zwycięstwa Piasta. Zasłużyli.
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
May 19 2019 11:22pm
Fornalik za Brzeczyka.

This post was edited by Exnom on May 19 2019 11:22pm
Member
Posts: 37,056
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
May 20 2019 01:53am
Jak w tym roku żadna drużyna nie awansuje do pucharów to od przyszłego sezonu będzie padaka bo zaliczą się trzy sezonu bez awansu więc o rozstawieniu można pomarzyć. Piast faktycznie mocny w tym sezonie ale nie wróżę nikomu z 4 awansu gdziekolwiek
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 20 2019 04:51am
Quote (PQA @ May 19 2019 03:52pm)
a co z Benzyną? :(


Pewno zostanie, w końcu najlepszy piłkarz tego bozal się Boże sezonu.
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
May 23 2019 02:22pm
Polska przegrywa a tu cicho?
Member
Posts: 6,075
Joined: Dec 22 2016
Gold: 124.01
May 23 2019 02:32pm
Quote (kondes @ May 23 2019 09:22pm)
Polska przegrywa a tu cicho?


Kurwa, oglądałem. Dramat straszny. Pokolenia się zmieniają a Polacy dalej siedzą mentalnie w ekstraklasie. Wozy z węglem i podania niedokładnie na kilka metrów od środkowego pomocnika (!) odpowiedzialnego za rozgrywanie. Kibel w chuj.

E: A, no i jeszcze granie na lagę, kiedy ŚO Kolumbii jebany koń zgarnia wszystko z góry :d. Coś jak Kadra A z Senegalem w zeszłym roku.

This post was edited by Niemowmi on May 23 2019 02:34pm
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
May 23 2019 02:40pm
Quote (Niemowmi @ May 23 2019 09:32pm)
Kurwa, oglądałem. Dramat straszny. Pokolenia się zmieniają a Polacy dalej siedzą mentalnie w ekstraklasie. Wozy z węglem i podania niedokładnie na kilka metrów od środkowego pomocnika (!) odpowiedzialnego za rozgrywanie. Kibel w chuj.

E: A, no i jeszcze granie na lagę, kiedy ŚO Kolumbii jebany koń zgarnia wszystko z góry :d. Coś jak Kadra A z Senegalem w zeszłym roku.


Polska chyba nigdy nie potrafiła grać dobrze z zespołami, w których są przede wszystkim wysokie i umięśnione chłopy. :(

This post was edited by PQA on May 23 2019 02:40pm
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
May 23 2019 03:06pm
Quote (Niemowmi @ 23 May 2019 22:32)
Kurwa, oglądałem. Dramat straszny. Pokolenia się zmieniają a Polacy dalej siedzą mentalnie w ekstraklasie. Wozy z węglem i podania niedokładnie na kilka metrów od środkowego pomocnika (!) odpowiedzialnego za rozgrywanie. Kibel w chuj.

E: A, no i jeszcze granie na lagę, kiedy ŚO Kolumbii jebany koń zgarnia wszystko z góry :d. Coś jak Kadra A z Senegalem w zeszłym roku.


Też tak mówiłem, że to mecz z senegalem nr2.

Quote (PQA @ 23 May 2019 22:40)
Polska chyba nigdy nie potrafiła grać dobrze z zespołami, w których są przede wszystkim wysokie i umięśnione chłopy. :(


Za wątłe te nasze grajki, z jeden Gortat by się im przydał w kadrze :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1183918401841184218431879Next
Add Reply New Topic New Poll