Quote (toyo @ 22 Jan 2013 00:59)
Singiel ;d Ani mi do głowy nie przyszło, żeby to odpalać.
Jak z botami, cheaterami itp. ? Ogólnie grywalny jest BF3 w tym momencie? Ja grałem ostatnio pewnie z pół roku temu, mniej więcej do momentu aż wyszło premium i było mocno średnio, połowa serwerów była tak skurwiona, że nie warto było odpalać gry.
wg mnie bf3 jest ciagle na najwyzszym poziomie. z cheaterami sie nie spotykam, albo nie potrafie ich rozpoznac
do tego 2 naprawde fajne dlc (CQ i AM), jak dla mnie karkrand tez niezly a armored kill zdecydowanie najslabszy (ale to dlatego ze preferuje mniejsze mapy a nawet "infantry only")
podsumowujac: bf3 to niezmiennie najlepszy fps a pobic go moze tylko bf4 ;]