d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1183184185186187211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2013 02:59pm
cieżka lufa VS laser w M4 ?? chłopaczki, gram głownie podboj
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Jan 21 2013 05:51am
Quote (Trynii @ 19 Jan 2013 22:59)
cieżka lufa VS laser w M4 ?? chłopaczki, gram głownie podboj


podbijam
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Jan 21 2013 08:42am
przeszedlem ta gre i na singlu dupy nie urywa :(
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 21 2013 10:23am
Quote (Reksio91 @ Jan 21 2013 10:42am)
przeszedlem ta gre i na singlu dupy nie urywa :(


multi jest 1000 razy lepsze
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 21 2013 11:01am
Quote (Reksio91 @ 21 Jan 2013 16:42)
przeszedlem ta gre i na singlu dupy nie urywa :(


w tej grze w ogole jest jakis single player? chyba wlaczali go tylko posiadacze pirackich wersji :F
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Jan 21 2013 04:16pm
Quote (cOr @ 21 Jan 2013 19:01)
w tej grze w ogole jest jakis single player? chyba wlaczali go tylko posiadacze pirackich wersji :F


trofea do zdobycia są w kampanii xD ale w wiekszosci brąz
Member
Posts: 31,050
Joined: Oct 10 2008
Gold: 538.86
Jan 21 2013 04:21pm
ktoś na xklocku w to ciacha? pm me
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Jan 21 2013 04:23pm
Quote (Rahal @ 22 Jan 2013 00:21)
ktoś na xklocku w to ciacha? pm me


ja na sonce i umiem zabijac tylko strzalami w plecy :<
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Jan 21 2013 04:59pm
Quote (Reksio91 @ 21 Jan 2013 16:42)
przeszedlem ta gre i na singlu dupy nie urywa :(

Singiel ;d Ani mi do głowy nie przyszło, żeby to odpalać.

Jak z botami, cheaterami itp. ? Ogólnie grywalny jest BF3 w tym momencie? Ja grałem ostatnio pewnie z pół roku temu, mniej więcej do momentu aż wyszło premium i było mocno średnio, połowa serwerów była tak skurwiona, że nie warto było odpalać gry.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 21 2013 05:12pm
Quote (toyo @ 22 Jan 2013 00:59)
Singiel ;d Ani mi do głowy nie przyszło, żeby to odpalać.

Jak z botami, cheaterami itp. ? Ogólnie grywalny jest BF3 w tym momencie? Ja grałem ostatnio pewnie z pół roku temu, mniej więcej do momentu aż wyszło premium i było mocno średnio, połowa serwerów była tak skurwiona, że nie warto było odpalać gry.


wg mnie bf3 jest ciagle na najwyzszym poziomie. z cheaterami sie nie spotykam, albo nie potrafie ich rozpoznac :D

do tego 2 naprawde fajne dlc (CQ i AM), jak dla mnie karkrand tez niezly a armored kill zdecydowanie najslabszy (ale to dlatego ze preferuje mniejsze mapy a nawet "infantry only")

podsumowujac: bf3 to niezmiennie najlepszy fps a pobic go moze tylko bf4 ;]
Go Back To Polska Topic List
Prev1183184185186187211Next
Add Reply New Topic New Poll