Quote (blejdowy @ 2 Apr 2013 20:45)
zalezy od gry, mozna wzaic tele jako pierwsy skill early midas i skaczesz po mapie farmiac na górkach i czasami ganki jakies. Nie umiem gac furionem zale znajomy mi pokazywal ze tak sie da.
FAjnie sie od 1 lvlu farmi meduza ancienty, ja koan sie nafarmi to jest przejebana.
no na gorach furionem troche chujowo, bo troche trzeba czekac, jednak wole treanty pierwsze
slyszalem o dusie i ancientach, to sie robi jedynie po stronie radiant ta? i jak to wyglada?
This post was edited by Tradek_Mk on Apr 2 2013 01:47pm