d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1183184185186187672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 2 2013 01:47pm
Quote (blejdowy @ 2 Apr 2013 20:45)
zalezy od gry, mozna wzaic tele jako pierwsy skill early midas i skaczesz po mapie farmiac na górkach i czasami ganki jakies. Nie umiem gac furionem zale znajomy mi pokazywal ze tak sie da.

FAjnie sie od 1 lvlu farmi meduza ancienty, ja koan sie nafarmi to jest przejebana.


no na gorach furionem troche chujowo, bo troche trzeba czekac, jednak wole treanty pierwsze
slyszalem o dusie i ancientach, to sie robi jedynie po stronie radiant ta? i jak to wyglada?

This post was edited by Tradek_Mk on Apr 2 2013 01:47pm
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Apr 2 2013 01:50pm
Quote
no na gorach furionem troche chujowo, bo troche trzeba czekac, jednak wole treanty pierwsze
slyszalem o dusie i ancientach, to sie robi jedynie po stronie radiant ta? i jak to wyglada?


dajesz jej pierwszy skill wycinasz kilka drzewek i kampisz w takim miejscu na ancientach ze masz widok na cala droge jaka pokonuja, ale nie jestes przez nie harasowany bo nie zdarzą do ciebie dojsc a ty all the time wbijasz im dmg, tutaj masz profesjonalny tips - http://www.youtube.com/watch?v=gyDJPV7pxrE

This post was edited by Longer88 on Apr 2 2013 01:56pm
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 2 2013 02:16pm
Quote (Longer88 @ Apr 2 2013 09:50pm)
dajesz jej pierwszy skill wycinasz kilka drzewek i  kampisz w takim miejscu na ancientach ze masz widok na cala droge jaka pokonuja, ale nie jestes przez nie harasowany bo nie zdarzą do ciebie dojsc a ty all the time wbijasz im dmg, tutaj masz profesjonalny tips - http://www.youtube.com/watch?v=gyDJPV7pxrE


przychodzi 1 klient, blokuje cie w drzewkach i wyklikuje z prawego :D nie polecam, lubie psuc gre takim typom
jeszcze mozna wyjesc 1 drzewko i dusa ma pofarmione. ogolnie na janów moze pyknac, ale jak ktos widzi ze nie ma dusy to raszuje ancienty

This post was edited by bushlick on Apr 2 2013 02:19pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 2 2013 02:37pm
Quote (bushlick @ Apr 2 2013 09:16pm)
przychodzi 1 klient, blokuje cie w drzewkach i wyklikuje z prawego :D nie polecam, lubie psuc gre takim typom
jeszcze mozna wyjesc 1 drzewko i dusa ma pofarmione. ogolnie na janów moze pyknac, ale jak ktos widzi ze nie ma dusy to raszuje ancienty


napisalem, zaleznie od gry, da sie tak grac ale trzeba miec skill i ewentaulnie przewidziec sytuacje
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 2 2013 03:37pm
nie trzeba miec skilla, tylko uposledzonych przeciwników ktorzy nie domysla sie że meduzy robi ancienty, bo nigdzie jej nie ma na mapie.

jesli ktos gra na shit tier rus pubz to moze przetestowac. low- juz widzieli filmiki i wiedza o co chodzi, dlatego nalezy spodziewac sie calej pielgrzymki nieprzyjaciol w 0:50.
a jak zrespia sie wam dragony, to w ogole kibel (kiedys widzialem ze typkowi zrespily sie jako pierwsze i zabilem go blind 2lvlowym sunstrikiem :x)
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 5 2013 11:19am
ktos jest w stanie ogarnac kto jest w dota 2 a kogo nie ma z 1ki ? z tego co widze to Techa nie ma i Terroblade, kogos jeszcze? dzieki za pomoc
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 5 2013 11:25am
Quote (Kicjov @ Apr 5 2013 07:19pm)
ktos jest w stanie ogarnac kto jest w dota 2 a kogo nie ma z 1ki ? z tego co widze to Techa nie ma i Terroblade, kogos jeszcze? dzieki za pomoc


http://www.dota2wiki.com/wiki/Unreleased_content
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 5 2013 11:29am
Quote (Atanok @ Apr 5 2013 06:25pm)


tak sie sklada przyjacielu ze siedze w pracy do 22 i McAfee mi blodkuje pewne strony, np tą, a ciekawość mnie zrzera :drool:
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 5 2013 12:50pm
Quote (Kicjov @ Apr 5 2013 07:29pm)
tak sie sklada przyjacielu ze siedze w pracy do 22 i McAfee mi blodkuje pewne strony, np tą, a ciekawość mnie zrzera  :drool:


Nakurwiaj proxy mocno.
Brakuje jeszcze:
Skywrath Mage
Elder Titan
Abaddon
Legion Commander
Phoenix
Pit Lord
Ember Spirit
Soul Keeper
Arc Warden
Techies
Winter Vyvern
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Apr 5 2013 12:56pm
kiedy jest international numerz trzy ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1183184185186187672Next
Add Reply New Topic New Poll