z podobnego grania , moze mało znana niemiecka Vendetta,," go and life stand and die" piekna trash plytka,,
Therion z " thelli" first taka plytka w historii metalu, Bardzo ja lubie , czego o kolejnych ich wydawnictwach powiedziec nie moge ,,takie jakies wtorne mi sie wydaja, w porownaniu z ta plyta,,To tak jak z" Gothic" Paradise Lost. Płyta arcydzielo , trudna do przeskoczenia..