d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1183184185186187376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Nov 3 2009 12:57pm
Member
Posts: 16,472
Joined: Jul 9 2007
Gold: 7.75
Warn: 20%
Nov 3 2009 01:05pm
Quote (Nensato @ 3 Nov 2009 19:38)
http://www.youtube.com/watch?v=N0K4phoSb64

Esencja thrash metalu.


mówiąc 'esencja' chyba nie masz na myśli 'kwintesencja'?

Quote (Nensato @ 3 Nov 2009 20:07)
a co za roznica? ;d


Właściwie nie ma różnicy, tylko się tak zastanawiam czy ten kawałek zasługuje na takie miano ;)

This post was edited by gzeslaf on Nov 3 2009 01:09pm
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Nov 3 2009 01:07pm
Quote (gzeslaf @ 3 Nov 2009 20:05)
mówiąc 'esencja' chyba nie masz na myśli 'kwintesencja'?


a co za roznica? ;d
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 15 2006
Gold: 16.05
Nov 3 2009 01:10pm


kawałek z najlepszego post-metalowego albumu roku 2009

10/10
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Nov 4 2009 10:31am


epickie rytmy.
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Nov 4 2009 11:05am
QUOTE=gzeslaf
mówiąc 'esencja' chyba nie masz na myśli 'kwintesencja'?
Właściwie nie ma różnicy, tylko się tak zastanawiam czy ten kawałek zasługuje na takie miano ;)


Każdy ma inny gust ;)
Wg mnie tak wyglada prawdziwy thrash, surowe brzmienie, zero melodii i ten charakterystyczny wokal ;D

To też n1
Member
Posts: 2,295
Joined: Apr 10 2008
Gold: 769.50
Nov 4 2009 11:23am
z podobnego grania , moze mało znana niemiecka Vendetta,," go and life stand and die" piekna trash plytka,,
Therion z " thelli" first taka plytka w historii metalu, Bardzo ja lubie , czego o kolejnych ich wydawnictwach powiedziec nie moge ,,takie jakies wtorne mi sie wydaja, w porownaniu z ta plyta,,To tak jak z" Gothic" Paradise Lost. Płyta arcydzielo , trudna do przeskoczenia..
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Nov 5 2009 01:11pm
Member
Posts: 1,829
Joined: Jul 7 2009
Gold: 1.00
Warn: 10%
Nov 5 2009 01:20pm


slyszeliscie w ogole o takim zespole dzieciaczki ? ; d
Member
Posts: 16,472
Joined: Jul 9 2007
Gold: 7.75
Warn: 20%
Nov 5 2009 01:28pm
Quote (Damas @ 5 Nov 2009 20:20)
http://www.youtube.com/watch?v=ci4twUOOxXU

slyszeliscie w ogole o takim zespole dzieciaczki ? ; d


zajebisty kawałek, zespół też (przesłuchałem kiedyś na yt cały ten album)
Go Back To Polska Topic List
Prev1183184185186187376Next
Add Reply New Topic New Poll