Quote (PrzykraSprawa @ 9 May 2019 07:35)
Nie szukaj dziury w całym, przez lata nikomu to nie przeszkadzało. Nie wiem skąd są teraz te wątpliwości??
Wielu osobom to przeszkadza. Jako ex-"piłkarz" zawsze wolałem grać na wyjeździe, bo nigdy nie było ciśnienia. U siebie nie wolno Ci przegrać, a jak dostaniesz w pizdę, to Cię kibice zapierdolą przy wyjściu ze stadionu (polskie realia). Na wyjeździe jest większy luz i łatwiej się gra. Całe to pierdolenie o "wadze" strzelonych bramek jest z dupy i nie ma w niczym poparcia. Jakby to powiedział zabójca demonologa "To wytwór skrzywionego umysłu", czy jakoś tak.