d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev1182918301831183218331879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 4 2019 07:56pm
Quote (PQA @ May 5 2019 12:19am)
Tottenham znowu mecz przejebał. Jeszcze się okaże, że jutro Chelsea i Arsenal też wjebią i na koniec sezonu ManU wskoczy na 4. miejsce i zapewni sobie miejsce w CL. :huh:


Pojedynek żółwi :Lol: Zreszta w La Liga walka o 4 miejsce wcale lepiej nie wyglada.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
May 4 2019 08:22pm
Quote (Pozdrawiam @ May 5 2019 02:56am)
Pojedynek żółwi :Lol: Zreszta w La Liga walka o 4 miejsce wcale lepiej nie wyglada.


No Arsenal przejebał 3 ostatnie mecze w PL, Tottenham 2 przegrane i 1 wygrana, Chelsea 2 remisy i 1 porażka. Jakaś paranoja. ManU ma przed sobą mecze z drużynami ze strefy spadkowej, w tym Huddersfield Town, którzy przejebali wszystko co się dało, także 6 pkt pewne, a pozostałe drużyny z okolic top 5 wcale łatwych meczy nie mają.

Jeśli ManU wskoczy do top 4, to Chelsea/Arsenal/Tottenham mogą winić tylko siebie.
Member
Posts: 5,756
Joined: Sep 28 2009
Gold: 96.33
May 5 2019 11:22am
Quote (PQA @ May 5 2019 04:22am)
No Arsenal przejebał 3 ostatnie mecze w PL, Tottenham 2 przegrane i 1 wygrana, Chelsea 2 remisy i 1 porażka. Jakaś paranoja. ManU ma przed sobą mecze z drużynami ze strefy spadkowej, w tym Huddersfield Town, którzy przejebali wszystko co się dało, także 6 pkt pewne, a pozostałe drużyny z okolic top 5 wcale łatwych meczy nie mają.

Jeśli ManU wskoczy do top 4, to Chelsea/Arsenal/Tottenham mogą winić tylko siebie.


manu zremisowało z ostatnim zespołem w lidze już nie mają szans na top 4
arsenal też nie lepszy hehe

This post was edited by Tureq on May 5 2019 11:22am
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
May 5 2019 11:39am
Quote (Tureq @ May 5 2019 06:22pm)
manu zremisowało z ostatnim zespołem w lidze już nie mają szans na top 4
arsenal też nie lepszy hehe


Tak szczerze to patrząc na tę końcówkę PL, to ani Arsenal ani ManU nie zasługiwali na to żeby się do CL załapać, więc dobrze się stało.
Inna sprawa, że Chelsea to też nie ten zespół co kiedyś, a Tottenham jak nie ma swojej żelaznej jedenastki, to nie potrafi się odnaleźć. No ale grają nadal w aktualnej CL, więc pozostaje kibicom Premier League trzymać kciuki żeby Tottenham honor ratował. Większość jednak trzymać będzie kciuki za Ajax, sam bym chętnie taki finał Barcelona - Ajax obejrzał.
Member
Posts: 37,063
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
May 7 2019 02:40pm
Ale kurwa jaja
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
May 7 2019 02:44pm
Piękny gol od live!
Member
Posts: 253
Joined: Mar 22 2019
Gold: 0.00
May 7 2019 02:44pm
Jahaha wykonanie tego rzutu rożnego 10/10. Wyruchani bez wazeliny.
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
May 7 2019 02:45pm
Klop to jednak strateg.
Member
Posts: 78,761
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
May 7 2019 02:57pm
Co ta Barca odjebała? :cry:
Member
Posts: 37,063
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
May 7 2019 02:59pm
Ciężko, barca jak odpada to z polotem :rofl:
Go Back To Polska Topic List
Prev1182918301831183218331879Next
Add Reply New Topic New Poll