Quote (Tureq @ May 5 2019 06:22pm)
manu zremisowało z ostatnim zespołem w lidze już nie mają szans na top 4
arsenal też nie lepszy hehe
Tak szczerze to patrząc na tę końcówkę PL, to ani Arsenal ani ManU nie zasługiwali na to żeby się do CL załapać, więc dobrze się stało.
Inna sprawa, że Chelsea to też nie ten zespół co kiedyś, a Tottenham jak nie ma swojej żelaznej jedenastki, to nie potrafi się odnaleźć. No ale grają nadal w aktualnej CL, więc pozostaje kibicom Premier League trzymać kciuki żeby Tottenham honor ratował. Większość jednak trzymać będzie kciuki za Ajax, sam bym chętnie taki finał Barcelona - Ajax obejrzał.