d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1182183184185186211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 1 2013 12:23pm
podwojny exp jest jak macie premium
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Jan 1 2013 05:33pm
nie mam priemium
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 3 2013 11:19am
Quote (The_White_Stig @ Jan 1 2013 07:33pm)
nie mam priemium


:(

chce ktos pozniej pograc?
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Jan 16 2013 03:53am
jak gram w BF3 na ps3 przez neta to od zawsze sobie zadaje pytanie czy gram tylko z typkami co grają na sonce, z tymi co grają na konsolach czy moze na konsolach oraz pcecie :o ?
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jan 16 2013 03:56am
Quote (Trynii @ Jan 16 2013 10:53am)
jak gram w BF3 na ps3 przez neta to od zawsze sobie zadaje pytanie czy gram tylko z typkami co grają na sonce, z tymi co grają na konsolach czy moze na konsolach oraz pcecie  :o ?


grasz tylko z tymi co na PS3, bo są osobne serwery, z resztą chyba średnio fair byłoby gdyby ktoś z myszką grał z człowiekiem który gra na padzie, do tego do chodzi jeszcze kwestia wielkości map (które na ps3 i xboxie są mniejsze) no i np, na takim PC-cie jak jestes w czołgu to możesz obrócić lufę o 360* w sekundę w zależności od czułości myszki.
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Jan 16 2013 03:59am
Quote (kubaba5 @ 16 Jan 2013 11:56)
grasz tylko z tymi co na PS3, bo są osobne serwery, z resztą chyba średnio fair byłoby gdyby ktoś z myszką grał z człowiekiem który gra na padzie, do tego do chodzi jeszcze kwestia wielkości map (które na ps3 i xboxie są mniejsze) no i np, na takim PC-cie jak jestes w czołgu to możesz obrócić lufę o 360* w sekundę w zależności od czułości myszki.


a juz myslałem ze jestem taki dobry na padzie, ze rozjebuje typkow na pecetach :( sad story
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jan 17 2013 12:15pm
Quote (Trynii @ Jan 16 2013 05:59am)
a juz myslałem ze jestem taki dobry na padzie, ze rozjebuje typkow na pecetach  :( sad story


na pc mozna tez pada podlaczyc i byc lepszym niz ci z klawa i myszka :)
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Jan 17 2013 12:29pm
Quote (Patryk1991 @ 17 Jan 2013 20:15)
na pc mozna tez pada podlaczyc i byc lepszym niz ci z klawa i myszka :)


no tylko trzeba miec pceta a nie jakiś szajs za 3k
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jan 17 2013 12:47pm
Quote (kubaba5 @ 16 Jan 2013 10:56)
grasz tylko z tymi co na PS3, bo są osobne serwery, z resztą chyba średnio fair byłoby gdyby ktoś z myszką grał z człowiekiem który gra na padzie, do tego do chodzi jeszcze kwestia wielkości map (które na ps3 i xboxie są mniejsze) no i np, na takim PC-cie jak jestes w czołgu to możesz obrócić lufę o 360* w sekundę w zależności od czułości myszki.


nie wiedzialem ze szybkosc obrotu wieży zalezy od szybkosci myszki :O
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 17 2013 12:49pm
Quote (EustachyMotyka @ 17 Jan 2013 20:47)
nie wiedzialem ze szybkosc obrotu wieży zalezy od szybkosci myszki :O


zazdrosc sie wylewa, ja mam szybka myszke i obracam wieza w sekunde
Go Back To Polska Topic List
Prev1182183184185186211Next
Add Reply New Topic New Poll