Quote (kubaba5 @ 16 Jan 2013 11:56)
grasz tylko z tymi co na PS3, bo są osobne serwery, z resztą chyba średnio fair byłoby gdyby ktoś z myszką grał z człowiekiem który gra na padzie, do tego do chodzi jeszcze kwestia wielkości map (które na ps3 i xboxie są mniejsze) no i np, na takim PC-cie jak jestes w czołgu to możesz obrócić lufę o 360* w sekundę w zależności od czułości myszki.
a juz myslałem ze jestem taki dobry na padzie, ze rozjebuje typkow na pecetach

sad story