d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1182183184185186672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Mar 25 2013 03:02am
gralem przedwczoraj furkiem 30-0-xx vs lanaya mort i riki oczywiscie przegralem
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 25 2013 04:27pm

ahahah, koncowka n1; D
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 31 2013 02:06pm
up
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 2 2013 01:16pm
http://www.cyborgmatt.com/dota-2-unreleased-heroes-status/
fajna stronka, wdlg tej rozpiski nastepnym bedzie skywrath
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 2 2013 01:26pm
Quote (Tradek_Mk @ Apr 2 2013 08:16pm)
http://www.cyborgmatt.com/dota-2-unreleased-heroes-status/
fajna stronka, wdlg tej rozpiski nastepnym bedzie skywrath


old, raczej to tylko prediction nie zawsze sie sprawdza, ostatnio 3 patche przewidywal ze nastepny bedzie skywrath i nie pykło : D
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 2 2013 01:36pm
Quote (blejdowy @ 2 Apr 2013 20:26)
old, raczej to tylko prediction nie zawsze sie sprawdza, ostatnio 3 patche przewidywal ze nastepny bedzie skywrath i nie pykło : D


https://dl.dropbox.com/u/98070836/keyart_bristleback.jpg
jednak teraz raczej trafi.
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 2 2013 01:42pm
Quote (Tradek_Mk @ Apr 2 2013 08:16pm)
http://www.cyborgmatt.com/dota-2-unreleased-heroes-status/
fajna stronka, wdlg tej rozpiski nastepnym bedzie skywrath


japierdole ptakokon co oni odpierdalaja chodzi mi o abadonna mounta

btw chce w koncu wyjsc z shitpoola furionem i zainspirowal mnie tym gracz premier kaczynski ktory gra tylko furionem :DDDDD ma 1400 gier rozegranych w tym 1200 furionem :D:D:D

pochwale sie wam pozniej co z tego wyjdzie a furiona wybralem bo nim najlatwiej kontrolowac cala mape mozna wpadac na ganki bdowac i zawsze ma sie farme
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 2 2013 01:43pm
rób midas->scepter->refresher i zawsze wygrywasz, bo przefarmiasz kazdego
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 2 2013 01:44pm
Quote (rexxer @ 2 Apr 2013 20:42)
japierdole ptakokon co oni odpierdalaja chodzi mi o abadonna mounta

btw chce w koncu wyjsc z shitpoola furionem i zainspirowal mnie tym gracz premier kaczynski ktory gra tylko furionem :DDDDD ma 1400 gier rozegranych w tym 1200 furionem :D:D:D

pochwale sie wam pozniej co z tego wyjdzie a furiona wybralem bo nim najlatwiej kontrolowac cala mape mozna wpadac na ganki bdowac i zawsze ma sie farme


wyslalem to kiedys jak czekalismy na gre, ale po co wchodzic w linki nie? lepiej przygladac sie w martwy ekran xd
i tak z ptakogłowiem (xd) wyglada podobnie do mounta dk. mysle , ze na jednej rozprawie sie nie skonczy xd
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Apr 2 2013 01:45pm
Quote (rexxer @ Apr 2 2013 08:42pm)
japierdole ptakokon co oni odpierdalaja chodzi mi o abadonna mounta

btw chce w koncu wyjsc z shitpoola furionem i zainspirowal mnie tym gracz premier kaczynski ktory gra tylko furionem :DDDDD ma 1400 gier rozegranych w tym 1200 furionem :D:D:D

pochwale sie wam pozniej co z tego wyjdzie a furiona wybralem bo nim najlatwiej kontrolowac cala mape mozna wpadac na ganki bdowac i zawsze ma sie farme


zalezy od gry, mozna wzaic tele jako pierwsy skill early midas i skaczesz po mapie farmiac na górkach i czasami ganki jakies. Nie umiem gac furionem zale znajomy mi pokazywal ze tak sie da.

FAjnie sie od 1 lvlu farmi meduza ancienty, ja koan sie nafarmi to jest przejebana.
Go Back To Polska Topic List
Prev1182183184185186672Next
Add Reply New Topic New Poll