Quote (rexxer @ Apr 2 2013 08:42pm)
japierdole ptakokon co oni odpierdalaja chodzi mi o abadonna mounta
btw chce w koncu wyjsc z shitpoola furionem i zainspirowal mnie tym gracz premier kaczynski ktory gra tylko furionem :DDDDD ma 1400 gier rozegranych w tym 1200 furionem :D:D:D
pochwale sie wam pozniej co z tego wyjdzie a furiona wybralem bo nim najlatwiej kontrolowac cala mape mozna wpadac na ganki bdowac i zawsze ma sie farme
zalezy od gry, mozna wzaic tele jako pierwsy skill early midas i skaczesz po mapie farmiac na górkach i czasami ganki jakies. Nie umiem gac furionem zale znajomy mi pokazywal ze tak sie da.
FAjnie sie od 1 lvlu farmi meduza ancienty, ja koan sie nafarmi to jest przejebana.