d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1182183184185186205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 3 2015 02:10pm
Quote (Wrobel @ 3 Sep 2015 21:56)
co od Prachetta mozecie polecic? czytałem jak narazie tylko klor magii i starsznie słabe to było, no ale nie wiem, może ta pierwsza ksiazka poprostu wypadła tak słabo, a inne juz lepiej


imo jak kolor magii ci sie nie podobal to odpusc caly temat
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 3 2015 02:49pm
Quote (cOr @ Sep 3 2015 08:10pm)
imo jak kolor magii ci sie nie podobal to odpusc caly temat


Ja nie powiem, ze mi sie nie podobal, ale bywaly lepsze, chociaz czytalem wyrywkowo - Carpe Jugulum dla mnie top.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 3 2015 03:06pm
Quote (cOr @ 3 Sep 2015 21:10)
imo jak kolor magii ci sie nie podobal to odpusc caly temat


Potwierdzam, oczywiście są lepsze, ale jak komuś nie podchodzi creme de la creme świata dysku, to nie ma co się dalej męczyć.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 3 2015 10:37pm
Polceiało tylko 50 stron Drogi Królów, ale pierwsze odczucia są bardzo dobre.
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Sep 4 2015 02:27am
Quote (Over_You @ 4 Sep 2015 06:37)
Polceiało tylko 50 stron Drogi Królów, ale pierwsze odczucia są bardzo dobre.


U mnie ok. 300, na początku troszkę się męczyłem ale teraz już bardzo fajnie mi się czyta :)
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 4 2015 03:24am
Quote (Lord_Jox @ Sep 4 2015 08:27am)
U mnie ok. 300, na początku troszkę się męczyłem ale teraz już bardzo fajnie mi się czyta :)


No to dobra zapowiedz bo mi od poczatku pasuje...
Member
Posts: 7,420
Joined: Aug 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 4 2015 10:03am
Quote (Over_You @ Sep 2 2015 04:40pm)
Kojarze tylko:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/37888/ostatnie-promienie-slonca
niestety poki co nie czytalem, ale dla mnie Kay na odwiecznym propsie.


Czytalem stara ksiazka, ale calkiem dobra. Moze cos innego fajnego o wikingach
Member
Posts: 7,420
Joined: Aug 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 27 2015 12:43pm
Coś o wikingach...
Member
Posts: 194
Joined: Sep 18 2015
Gold: 95.11
Oct 27 2015 02:13pm
Seria zaprzysiężeni.
Pisałem stronę wcześniej.
Member
Posts: 45,807
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 27 2015 03:15pm
Wypowiedziałem się w temacie o książkach, ale dopiero teraz zauważyłem, że ktoś odkopał temat o fantasy, więc wklejam mojego posta :D
Ostatnio jakoś nie mam weny do książek, chociaż niegdyś łykałem je jedna za drugą. Ostatnie, co przeczytałem to "Carrie" po raz wtóry. W sumie nie wiem nawet, za co się zabrać w najbliższej przyszłości. Najlepsza byłaby jakaś saga fantasy; jeśli dana historia mi się spodoba- lubię mieć świadomość, że jeszcze sporo przede mną. Co polecacie?
Go Back To Polska Topic List
Prev1182183184185186205Next
Add Reply New Topic New Poll