Duże stężenie wulgaryzmów.
Ja jebię, kiedy do kurwy nędzy wygram all ina z aa, wcześniej dzisiaj przegrałem vs ak, teraz vs q9s, niedawno vs kq.Kurwa pierdolona mać, co za kurewski niefart, cokolwiek bym nie zrobił to i tak przepierdolę, jebani farciarze.
Quote (Accusation @ Nov 11 2009 01:11am)
Kurwa, już mnie to nawet nie bawi ;D
Chociaż emotikona może wskazywać na co innego.
This post was edited by Kserkes on Nov 10 2009 05:16pm