Quote (pawlosek @ 1 Nov 2009 12:12)
Co do Slejera to cała nowa płytka jest wyjebana w kosmos. \m/
http://www.youtube.com/watch?v=Htk-ANf4Q2s
No kurwa! Szczerze powiedziawszy spodziewałem się średniej płyty, a tu taka niespodzianka - wyszedł panom zajebiście brutalny, pełen znakomitych riffów album i najlepszy ich materiał od "Seasons..." . Do pełni szczęścia brakuje mi tylko trasy z koncertem w Polszy.