Quote (Pozdrawiam @ Apr 17 2019 09:16pm)
Mial ja przy ciele i tak jak mowisz- uciac jej sobie nie mogl. Gol prawidlowy.
Już kilka razy czytałem, że arbitrzy mają dyrektywę w tym momencie, żeby wszystkie gole strzelone ręką traktować jako nieprawidłowe. Zresztą Stano to dzisiaj przypomniał.
Quote (Tureq @ Apr 17 2019 09:16pm)
nie było ręki nawet
https://static.fangol.pl/content/6/c/a/6ca96249468ef9eaa453ca1d78998f91-x264.mp4
Była, jest kamera zza bramki pod lekkim kątem...