Quote (Ezraaa @ Mar 25 2019 02:34pm)
Argumenty poproszę.
sprecyzuj jakie bo ciężko coś powiedzieć hehe oczyiście nie mnie.
Quote (Ezraaa @ Mar 25 2019 02:37pm)
Tutaj wyjątkowo się z Tobą zgodzę :)
Słuchaj no nie ma już miejsca niestety spóźniłeś się o jakieś 3 miesiące, przykro mi.
Polska nigdy nie będzie grała na takim poziomie aby przyjemnie się to oglądało.