d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev1182318241825182618271879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Mar 24 2019 03:27pm
No i cyk 2:0
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Mar 24 2019 03:38pm
Oczy krwawiły. Wuja do wyjebania.
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Mar 24 2019 03:43pm
W tej kadrze jest taki burdel, że nie wzbudza we mnie absolutnie żadnych emocji. Obejrzałem ostatnie 15 minut i nie żałuję :D
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Mar 25 2019 12:14am
Lata mijają a my dalej gówno gramy.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Mar 25 2019 01:51am
Quote (PrzykraSprawa @ Mar 25 2019 08:14am)
Lata mijają a my dalej gówno gramy.


No tak dlatego mecze reprezentacji nie są dla mnie godne uwagi by marnować moję cenne 90+ minut z życia.
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
Mar 25 2019 01:55am
Quote (kondes @ 25 Mar 2019 09:51)
No tak dlatego mecze reprezentacji nie są dla mnie godne uwagi by marnować moję cenne 90+ minut z życia.


Moję/10
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Mar 25 2019 01:55am
Quote (LechWalesa @ Mar 25 2019 09:55am)
Moję/10


aha.
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Mar 25 2019 06:11am
2 mecze, 6 punktów. Wolę wygrane po chujowym meczu, niż "zwycięskie" remisy albo porażki po "walce".
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Mar 25 2019 06:31am
Nie rozumiem tych malkontenckich nastroi. Rozumiem, że Łotwie powinniśmy wjebać 10:0, ale w porównaniu do poprzednio rozegranych meczy (w rozumieniu pod Brzęczkiem oraz w ostatnich miesiącach Nawałki), to grali dobrze. Dało się odczuć tą przewagę, mnóstwo stworzonych akcji oraz przemyślany gameplay.

Ale oczywiście hurr durr, Polskę na więcej stać etc etc.
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Mar 25 2019 06:32am
Quote (Ezraaa @ Mar 25 2019 02:31pm)
Nie rozumiem tych malkontenckich nastroi. Rozumiem, że Łotwie powinniśmy wjebać 10:0, ale w porównaniu do poprzednio rozegranych meczy (w rozumieniu pod Brzęczkiem oraz w ostatnich miesiącach Nawałki), to grali dobrze. Dało się odczuć tą przewagę, mnóstwo stworzonych akcji oraz przemyślany gameplay.

Ale oczywiście hurr durr, Polskę na więcej stać etc etc.


:rofl: :rofl:
Go Back To Polska Topic List
Prev1182318241825182618271879Next
Add Reply New Topic New Poll