Quote (Ezraaa @ Mar 25 2019 02:31pm)
Nie rozumiem tych malkontenckich nastroi. Rozumiem, że Łotwie powinniśmy wjebać 10:0, ale w porównaniu do poprzednio rozegranych meczy (w rozumieniu pod Brzęczkiem oraz w ostatnich miesiącach Nawałki), to grali dobrze. Dało się odczuć tą przewagę, mnóstwo stworzonych akcji oraz przemyślany gameplay.
Ale oczywiście hurr durr, Polskę na więcej stać etc etc.