d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1181182183184185205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 1 2015 12:58am
Quote (RoGH @ Sep 1 2015 06:31am)
Daj znać, bo faktycznie opinie ma zacne.


Dzisiaj zaczynam. Zreferuje jak cos ;)
Member
Posts: 11,888
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Sep 1 2015 02:26am
Quote (Rave_PL @ 1 Sep 2015 08:58)
Dzisiaj zaczynam. Zreferuje jak cos ;)


Ja też dziś wieczorem zacznę ;)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 1 2015 03:02am
mialem te ksiazke 5 razy w rekach ale zawsze mnie odstraszal rozmiar...
moze po sezonie jak bedzie wiecej czasu ;]

teraz mecze metro 2034 ale strasznie slabe w porownaniu z 2033 :/
Member
Posts: 8,093
Joined: Oct 16 2005
Gold: 0.00
Sep 1 2015 03:11am
Quote (Lord_Jox @ Aug 31 2015 03:22pm)
Hejka, wpadła mi w ręce Droga Królów Brandona Sandersona, nie czytałem nic wcześniej tego autora, może się ktoś wypowiedzieć na temat tego dzieła ?
Aha, nie przestraszyła mnie grubość tej książki ;)


Ja skonczylem juz jakis czas temu i teraz czytam nastepna czesc, Slowa swiatlosci. W porownaniu do innych ksiazek Sandersona (Elantris, Siewca wojny, trylogia Z mgly zrodzony) akcja zdecydowanie wolniejsza, ale jak ma sie rozlozyc na 5 czesci o podobnej grubosci to w sumie nic dziwnego. Pasuje mi styl autora, wiec smialo moge polecic to, jak i wczesniej wspomniane pozycje.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 1 2015 05:24am
Wisz, te wczesniejsze to inny cykl fabularny czu powiazane?
Member
Posts: 8,093
Joined: Oct 16 2005
Gold: 0.00
Sep 1 2015 05:31am
Quote (Rave_PL @ Sep 1 2015 01:24pm)
Wisz, te wczesniejsze to inny cykl fabularny czu powiazane?


Elantris i siewca wojny to pojedyncze tytuly, chociaz podobno ma pisac ich kontynuacje. Z mgly zrodzony to trylogia i jest pozniej spin-off tego jakis, ale juz nie tykalem. Droga krolow to poczatek oddzielnego cyklu (archiwum burzowego swiatla), kontynuacja tego to slowa swiatlosci, a 3 czesc planowana na przyszly rok.
Member
Posts: 7,420
Joined: Aug 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 1 2015 02:57pm
Cos ciekawego o vikingach ktos poleci
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 2 2015 10:40am
Quote (Gooster @ Sep 1 2015 08:57pm)
Cos ciekawego o vikingach ktos poleci


Kojarze tylko:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/37888/ostatnie-promienie-slonca
niestety poki co nie czytalem, ale dla mnie Kay na odwiecznym propsie.
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 2 2015 11:13am
Zaprzysiezeni: skarb attyli i dalsze czesci serii.czytalem tylko te pierwsza.bez szalu ale mozna przeczytac
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
Sep 3 2015 01:56pm
co od Prachetta mozecie polecic? czytałem jak narazie tylko klor magii i starsznie słabe to było, no ale nie wiem, może ta pierwsza ksiazka poprostu wypadła tak słabo, a inne juz lepiej
Go Back To Polska Topic List
Prev1181182183184185205Next
Add Reply New Topic New Poll