Quote (Nensato @ 29 Oct 2009 17:22)
Sprzedali sie, poza tym ich nowsze plyty nie sa rewelacyjne ;d
Dla mnie Metallica to pierwsze trzy (genialne) albumy, po śmierci Cliffa to juz zupelnie inny zespol.
Właśnie o to mi chodzi, że nie potrafią docenić początków Metallici, tylko ogólniając ich twórczość, krytykują.