d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1180181182183184672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Mar 21 2013 02:07pm
Quote
rozumiem że tera jak valve rozdaje 10 na miesiąc to nic nie zostanę za nie


raczej nie :)
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 21 2013 02:20pm
Quote (Kicjov @ Mar 21 2013 08:58pm)
ok to jeszzcze jedno, sa itemki ktore faltycznie cos daja czy sam tuning optyczny ?


tylko optyka, nigdy nie bedize boostu od itemow. Ale wyglkadd niektorych ejst epicki, bardzo. Sa takie ktore zmieniaja wyglad skilli, takie ktore zmieniaja hud ectc
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 21 2013 02:21pm
Quote (blejdowy @ Mar 21 2013 09:20pm)
tylko optyka, nigdy nie bedize boostu od itemow. Ale wyglkadd niektorych ejst epicki, bardzo. Sa takie ktore zmieniaja wyglad skilli, takie ktore zmieniaja hud ectc


czyli dosc ciekawa sprawa :) spox :) wroce do domu to pogramy z ulanem bo tez gra:D
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 21 2013 02:21pm
Quote (markov @ Mar 21 2013 02:51pm)
Wlasnie trafilem na dota2lounge, fajny portal. Sprzedalem nowy set dla liny ten z animacja / portretem itd za 12 kluczy, i kupilem sobie 2x CS:GO - jedno za 30 pln, a drugie dla siebie. Niech czesciej takie rzeczy leca!


dam ci moje eq za cs go :< mam pare itemow jak te fajne blade'y dla maginy z tego setu + zbroja i bracery invo set fioletowy + te rare pedalskie wlosy itp :(
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 23 2013 05:13am
szukam graczy virtue478 dodac mnie
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Mar 23 2013 05:15am
Quote (rexxer @ Mar 23 2013 12:13pm)
szukam graczy virtue478 dodac mnie


fake nick :lol: B)
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Mar 23 2013 12:19pm
co sie stalo z navi -_- dostaja baty wszedzie
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 23 2013 12:20pm
Quote (lexus1993 @ Mar 23 2013 07:19pm)
co sie stalo z navi -_- dostaja baty wszedzie


ostatnio rozjehcali kilka druzyn odkad mieli funnika i kurokyego.

o których meczach mowisz? Teraz jakieśsą?
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Mar 23 2013 12:22pm
Quote (blejdowy @ Mar 23 2013 06:20pm)
ostatnio rozjehcali kilka druzyn odkad mieli funnika i kurokyego.

o których meczach mowisz? Teraz jakieśsą?


dzis rano dostali od empire i od jakiegos teamu z bialorusi, 3 miejsce -_-

btw. Jestem pewien, że nie powtórzą sukscesu z interional 1/2.

This post was edited by lexus1993 on Mar 23 2013 12:23pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 23 2013 12:24pm
Quote (lexus1993 @ Mar 23 2013 07:22pm)
dzis rano dostali od empire i od jakiegos teamu z bialorusi, 3 miejsce -_-

btw. Jestem pewien, że nie powtórzą sukscesu z interional 1/2.


daj im sie zgrać, nie graja ze soba dlugo a nwet maja niezla synergie.

Kuroky gra niezle, funnik tez nawet.
Go Back To Polska Topic List
Prev1180181182183184672Next
Add Reply New Topic New Poll