d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1180181182183184205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Jun 11 2015 06:23am
Quote (Rave_PL @ Jun 11 2015 11:59am)
Serial to juz ma chyba malo co wspolnego z ksiazkami.


i właśnie dlatego podjąłem wyzwanie
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 18 2015 11:57am
"Czas Bliźniaków" "Wojna Bliźniaków" "Próba Bliźniaków"

Z dość wielkim optymizmem podchodziłem do kolejnej trylogii Dragonalce bo i w pamieci mialem jak bardzo mi sie pierwsza podobała. Prawda jednak taka, że troche czasu już minelo, wiele książek przeczytałem no i niestety troche sie zawiodlem. Miło, ale jednak zawiodłem. Bo jednak co raz to trudniej się czyta książki gdzie czarne jest czarne, a białe niestety białe. Wszystkie postaci, ktore kiedys wydawaly mi sie ciekawymi teraz raczej irytują i nudzą. Książki pisane prostym stylem, wiec i strony lecialy w miare szybko, szczegolnie w podróży. Ogólnie nie polecam już bardziej doświadczonym czytelnikom, jak ktoś chce coś lajtowego na odmóżdżenie to jednak może sięgnąć.

18/52 19/52 20/52

Z innej bajki - Amerykańscy Bogowie w postaci serialowej dostali zielone światł. Pięknie.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jun 21 2015 11:53pm
Bump!
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Aug 25 2015 06:34am
Sapkowski, od czego zaczac?

W ogole to ksiazki z Forgotten realms mi sie podobaly, zwlaszcza Legenda Drizzta, cos w podobnym, mrocznym stylu?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 25 2015 06:48am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Aug 25 2015 12:34pm)
Sapkowski, od czego zaczac?

W ogole to ksiazki z Forgotten realms mi sie podobaly, zwlaszcza Legenda Drizzta, cos w podobnym, mrocznym stylu?


Z Frogotten Realms - Wojna Pajeczej Krolowej. Klimaty drizzta, ale duzo mroczniejsze, chociaz to i tak lajtowe ksiazki. Ogolnie to najlepszy cykl z calego FR.
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Aug 26 2015 11:03am
Quote (Rave_PL @ 25 Aug 2015 13:48)
Z Frogotten Realms - Wojna Pajeczej Krolowej. Klimaty drizzta, ale duzo mroczniejsze, chociaz to i tak lajtowe ksiazki. Ogolnie to najlepszy cykl z calego FR.


Tez juz czytalem, cos innego?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 26 2015 11:14am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Aug 26 2015 05:03pm)
Tez juz czytalem, cos innego?


Z FR reszta raczej slaba, jak interesuje cie co innego to imo - Malazanska Ksiega Poleglych
Piesn lodu i ognia
Czarna Kompania
Tigana
Imie wiatru
Amerykanscy Bogowie

Jak woecej nedd to pisz.
Member
Posts: 11,889
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Aug 31 2015 07:22am
Hejka, wpadła mi w ręce Droga Królów Brandona Sandersona, nie czytałem nic wcześniej tego autora, może się ktoś wypowiedzieć na temat tego dzieła ?
Aha, nie przestraszyła mnie grubość tej książki ;)
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 31 2015 07:25am
Quote (Lord_Jox @ Aug 31 2015 01:22pm)
Hejka, wpadła mi w ręce Droga Królów Brandona Sandersona, nie czytałem nic wcześniej tego autora, może się ktoś wypowiedzieć na temat tego dzieła ?
Aha, nie przestraszyła mnie grubość tej książki ;)


Wczoraj przynioslem do domu :) oponie ma na poziomie Malazu i Martina...
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 1 2015 12:31am
Quote (Rave_PL @ 31 Aug 2015 14:25)
Wczoraj przynioslem do domu :) oponie ma na poziomie Malazu i Martina...


Daj znać, bo faktycznie opinie ma zacne.
Go Back To Polska Topic List
Prev1180181182183184205Next
Add Reply New Topic New Poll