Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Aug 25 2015 12:34pm)
Sapkowski, od czego zaczac?
W ogole to ksiazki z Forgotten realms mi sie podobaly, zwlaszcza Legenda Drizzta, cos w podobnym, mrocznym stylu?
Z Frogotten Realms - Wojna Pajeczej Krolowej. Klimaty drizzta, ale duzo mroczniejsze, chociaz to i tak lajtowe ksiazki. Ogolnie to najlepszy cykl z calego FR.