d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1180181182183184491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 9 2009 04:58pm
gram freerolla już od 4 godzin, od 3 mnie łeb napierdala a za 9 miejsc zaczynają się miejsca płatne. miałem 50k stack z którym bym grał pasywnie i miał jakąś nagrodę... ale sprawdziłem ALL-in typa mając QQ - przegrałem vs AKs. zostało mi tylko 22k z którymi raczej nie dożyję do 27 miejsca :(
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 9 2009 05:00pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 9 2009 11:58pm)
gram freerolla już od 4 godzin, od 3 mnie łeb napierdala  a za 9 miejsc zaczynają się miejsca płatne. miałem 50k stack z którym bym grał pasywnie i miał jakąś nagrodę... ale sprawdziłem ALL-in typa mając QQ - przegrałem vs AKs. zostało mi tylko 22k z którymi raczej nie dożyję do 27 miejsca :(


Ty chociaz masz freerolle -_-
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 9 2009 05:01pm
Quote (larcenist @ Nov 9 2009 11:00pm)
Ty chociaz masz freerolle -_-


poco Ci freerolle jak i tak nie dojdziesz do top 200 ? :lol:
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 9 2009 05:03pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 10 2009 12:01am)
poco Ci freerolle jak i tak nie dojdziesz do top 200 ? :lol:


~ bez problemu ~~
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 9 2009 05:04pm
Quote (larcenist @ Nov 9 2009 11:03pm)
~ bez problemu ~~


haha, w sumie mógł bym się założyć :rolleyes:
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 9 2009 05:07pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 10 2009 12:04am)
haha, w sumie mógł bym się założyć :rolleyes:


o fg :angry:
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 9 2009 05:10pm
Quote (larcenist @ Nov 9 2009 11:07pm)
o fg :angry:


o fg, o dollary nie ma znaczenia ;>
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 9 2009 05:11pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 10 2009 12:10am)
o fg, o dollary nie ma znaczenia ;>


to zagraj ze mna h/u
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 9 2009 05:14pm
Quote (larcenist @ Nov 9 2009 11:11pm)
to zagraj ze mna h/u


nom możemy zagrać 5k fg h/u jak zmącisz.

a i tak przy okazji, h/u z freerollami / sng mają tylko to wspólnego że dostajesz 2 hole cards ; DD
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 9 2009 05:15pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 10 2009 12:58am)
gram freerolla już od 4 godzin, od 3 mnie łeb napierdala  a za 9 miejsc zaczynają się miejsca płatne. miałem 50k stack z którym bym grał pasywnie i miał jakąś nagrodę... ale sprawdziłem ALL-in typa mając QQ - przegrałem vs AKs. zostało mi tylko 22k z którymi raczej nie dożyję do 27 miejsca :(


Powodzenia, ja wczoraj 43 skończyłem w omaha.
Go Back To Polska Topic List
Prev1180181182183184491Next
Add Reply New Topic New Poll