Quote (FeyenoordRox @ Nov 10 2009 12:58am)
gram freerolla już od 4 godzin, od 3 mnie łeb napierdala a za 9 miejsc zaczynają się miejsca płatne. miałem 50k stack z którym bym grał pasywnie i miał jakąś nagrodę... ale sprawdziłem ALL-in typa mając QQ - przegrałem vs AKs. zostało mi tylko 22k z którymi raczej nie dożyję do 27 miejsca 
Powodzenia, ja wczoraj 43 skończyłem w omaha.