d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1179180181182183205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 15 2015 05:01am
Quote (toldi @ May 15 2015 10:02am)
obrabiam :D pomalu ;)


Pierwszy tom czy juz cps dalej?
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
May 15 2015 05:24am
Quote (Over_You @ May 15 2015 08:52am)
O serialu bebnia od dawna, dopoki nie bedzie premiery nie uwierze. Ty swoje ksiazki z MW kupowales czy biblioteka?


Tak gadali dużo, i ze 2 razy odwoływali, jednak podobno ostatecznie się dogadali i zrobio

Akurat Mroczna Wieża leci z pdf ^^
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 15 2015 05:28am
Quote (iridius @ May 15 2015 11:24am)
Tak gadali dużo, i ze 2 razy odwoływali, jednak podobno ostatecznie się dogadali i zrobio

Akurat Mroczna Wieża leci z pdf ^^


Randomow spojrzalem na aledrogo to ich dosc konkretnie pojebalo z cenami.
E:\ to mogliby jeszcz Amerykanskich Bogow ogarnac i jak ktos na fanpejdzu malazu na fejsie rzucil jeden sezon Malazu oparty na Sznurze Psow

This post was edited by Over_You on May 15 2015 05:29am
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
May 15 2015 05:39am
Quote (Over_You @ May 15 2015 11:28am)
Randomow spojrzalem na aledrogo to ich dosc konkretnie pojebalo z cenami.
E:\ to mogliby jeszcz Amerykanskich Bogow ogarnac i jak ktos na fanpejdzu malazu na fejsie rzucil jeden sezon Malazu oparty na Sznurze Psow


Słyszałem, ale robienie serialu czy filmu w oparciu o jeden wątek Malazu trochę do mnie nie przemawia. Tym bardziej że w tym wątku, nie ma nawet głównych postaci sagi.
Dawno przestałem się oszukiwać że jest szansa na film lub seria, no może gdyby Bill Gates z Putinem się charytatywnie złożyli ^^ ale chyba nie są fanami.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 15 2015 05:46am
Quote (iridius @ May 15 2015 11:39am)
Słyszałem, ale robienie serialu czy filmu w oparciu o jeden wątek Malazu trochę do mnie nie przemawia. Tym bardziej że w tym wątku, nie ma nawet głównych postaci sagi.
Dawno przestałem się oszukiwać że jest szansa na film lub seria, no może gdyby Bill Gates z Putinem się charytatywnie złożyli ^^ ale chyba nie są fanami.


Nie ma glownyh bohaterow, ale to chyba najlepezy watek w serii i w dodatku jeden z niewielu, ktore sa mozliwe do zrealizowania bo zamyka sie w jednej ksiazce. No i oczywiscie jego kontynuacja w postaci zemsty Tavore jest mozliwa, a jakby sie uprzec to i do Ygathanu czy Letheras mozna fabula dotrzec bo to typowe military fantasy :)

This post was edited by Over_You on May 15 2015 05:46am
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 25 2015 11:28pm
Bump
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Jun 11 2015 04:56am
robię drugie podejście do GoT,
wierzę, że tym razem ukończę
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jun 11 2015 05:39am
Quote (Fristajlo @ Jun 11 2015 10:56am)
robię drugie podejście do GoT,
wierzę, że tym razem ukończę


Jak mozna nie ukonczyc GoT? Oo
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Jun 11 2015 05:43am
Quote (Rave_PL @ Jun 11 2015 11:39am)
Jak mozna nie ukonczyc GoT? Oo


no można,
dobrze mi szło, ale straciłem motywację po tym jak serial mnie wyprzedził o 3 tomy

ale świadomość tego, że serial to chuj i dupa, wznawiam czytanie
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jun 11 2015 05:59am
Quote (Fristajlo @ Jun 11 2015 11:43am)
no można,
dobrze mi szło, ale straciłem motywację po tym jak serial mnie wyprzedził o 3 tomy

ale świadomość tego, że serial to chuj i dupa, wznawiam czytanie


Serial to juz ma chyba malo co wspolnego z ksiazkami.
Go Back To Polska Topic List
Prev1179180181182183205Next
Add Reply New Topic New Poll