d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev1179180181182183215Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 09:41am
Pora chyba zajarać.


Wlasnie kurze 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 09:42am
Wlasnie kurze 😋


Ja już skończyłem rysiowskiego skręta palić, ale one mają moc.
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 09:44am
Ja już skończyłem rysiowskiego skręta palić, ale one mają moc.


Kiedyś se załatwiłem taka siekierę do jarania ze po 3 buchach dostawałem czkawki nawet przy kawie czy piwie co sie chce jarać 😂 pol kilo męczyłem chyba z 3 miesiące ofc pomieszałem go ze słabszym bo byla masakra :rofl:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 09:45am
Kiedyś se załatwiłem taka siekierę do jarania ze po 3 buchach dostawałem czkawki nawet przy kawie czy piwie co sie chce jarać 😂 pol kilo męczyłem chyba z 3 miesiące ofc pomieszałem go ze słabszym bo byla masakra :rofl:


No ten też jest dosyć mocny, ale najważniejsze, że nienajgorszy w smaku i chce się go palić w ogóle.
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 09:47am
No ten też jest dosyć mocny, ale najważniejsze, że nienajgorszy w smaku i chce się go palić w ogóle.


Ten co ja mialem nie dość ze mocny wchuj to jeszcze śmierdział tak dziwnie jakbym kurwa palil zmielony dres 😂
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 09:48am
Ten co ja mialem nie dość ze mocny wchuj to jeszcze śmierdział tak dziwnie jakbym kurwa palil zmielony dres 😂


Najgorzej.
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 09:50am
Najgorzej.


Ojciec kumpla palil w mieszkaniu te cygara co kiedys byly po 1.60 czy 2 pln z tego wykruszył te płatki i kręcił fajki jak wchodziles do tego mieszkania to pierwsze co to patrzyłeś na zlew zeby sie zrzygać 😂
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 09:53am
Ojciec kumpla palil w mieszkaniu te cygara co kiedys byly po 1.60 czy 2 pln z tego wykruszył te płatki i kręcił fajki jak wchodziles do tego mieszkania to pierwsze co to patrzyłeś na zlew zeby sie zrzygać 😂


U mnie kiedyś cygaro do bonga dali. Ponoć pierwszy i ostatni raz 😂
Member
Posts: 42,085
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 10 2025 09:56am
U mnie kiedyś cygaro do bonga dali. Ponoć pierwszy i ostatni raz 😂


Wez to rozpal :rofl: jak gnoja szkoło na 3 razy 😂
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 10 2025 10:31am
Pora na skręta.
Go Back To Polska Topic List
Prev1179180181182183215Next
Add Reply New Topic New Poll