Kiedyś se załatwiłem taka siekierę do jarania ze po 3 buchach dostawałem czkawki nawet przy kawie czy piwie co sie chce jarać 😂 pol kilo męczyłem chyba z 3 miesiące ofc pomieszałem go ze słabszym bo byla masakra :rofl:
No ten też jest dosyć mocny, ale najważniejsze, że nienajgorszy w smaku i chce się go palić w ogóle.