Quote (ajronmen123 @ 25 Oct 2009 16:14)
raczej chodzi o to, że to jest nowe ; D
this.
Quote (Cultus @ 25 Oct 2009 17:48)
i co, nowe to niby gorsze?
ja pierdolę, ciężka z wami gadka.
dla świętego spokoju trzymajmy się tego stwierdzenia: 'co kto lubi.'
This post was edited by gzeslaf on Oct 25 2009 10:50am