Nie wyschlo, wlaczylem drugi raz na 1.20h, a ledwo stoje xD
Myślałem na początku, że Ty zmęczony jesteś, ale zapomniałem, że mówiłeś, że drinkujesz

ja ostatnio wcześnie wstaje ale i wcześnie chodzę spać :zzz:
Ja też staram się wcześniej kłaść, ale czasami mi nie wychodzi i nie śpię nic. Średnio mam tak co kilka dni.