d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1171819202182Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 27 2013 03:54pm
Quote (blejdowy @ 27 Oct 2013 23:42)
srsly? Naaay, napewno bedzie sie dalo na english zmienic, bez przesady.

/e wyslalem ticketa do supportu gram.pl gdzie skladalem zamowienie, wszystkiego dowiem sie z ranca i zapostuje


zaczalem sie rozgladac w necie i cos faktycznie chyba jest na rzeczy bo w jednym sklepie znalazlem nawet taki opis przy "battlefield 4 pl"



This post was edited by cOr on Oct 27 2013 03:54pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 27 2013 03:55pm
Quote (cOr @ Oct 27 2013 10:54pm)
zaczalem sie rozgladac w necie i cos faktycznie chyba jest na rzeczy bo w jednym sklepie znalazlem nawet taki opis przy "battlefield 4 pl"

http://wrzuc.se/images/526d8b4a417a0.jpg


well, ja mam edycje specjalna itp, zobaczymy co mi gram odpisza
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 28 2013 06:14am
to co nie dostaniescie pierwszego dlc za darmo? ;/
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 28 2013 10:15am
"Tak, pudełkowe wydanie gry, będzie zawierało również angielską wersję językową. Jedynie polska i rosyjska wersja będą dostępne, np. w cyfrowej wersji gry (w postaci samego klucza) w naszym sklepie."

ja dostane bo mam pudelko, i goldpacki do tego

This post was edited by blejdowy on Oct 28 2013 10:15am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 28 2013 11:05am
Hue Hue Hue, cOr bedize gral w polska wersje :D
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 28 2013 11:11am
Quote (zYwi3c @ Oct 28 2013 06:05pm)
Hue Hue Hue, cOr bedize gral w polska wersje :D


mi wystarczylo ze bc2 zaisntalwoalem polska wersje XD BOZE JAKIE TO EJST ZALOSNE TO CHUJ XD
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Oct 28 2013 11:13am
a nie wystarczy zmienic jezyka windows na angielski i bedzie po angielsku?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 28 2013 11:14am
Quote (Unsatiable @ Oct 28 2013 06:13pm)
a nie wystarczy zmienic jezyka windows na angielski i bedzie po angielsku?


nay, w originie sie dodaje to masz tylko te wersje ktora wybierzesz do wyboru.
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Oct 28 2013 11:29am
ja mam preorder + premium wiec o nic sie nie martwie elo
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 28 2013 11:32am
Quote (Krul_Zmywaka @ Oct 28 2013 06:29pm)
ja mam preorder + premium wiec o nic sie nie martwie elo


jak cyfrowy to polski + ruski elo.
Go Back To Polska Topic List
Prev1171819202182Next
Add Reply New Topic New Poll