d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1171819202147Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jun 2 2010 10:05am
Quote (M4ciek @ 2 Jun 2010 17:57)
mialem napisac to samo - uprzedziłeś mnie :D

/e: on juz kiedys dawał to zdjęcie.


Wiem, ze dawal i juz wtedy mi wpadla w oku.
waszkagjee daj wiecej fotek kolezanki albo nk albo cos :P
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 2 2010 10:05am
Quote (B4rT3z @ Jun 2 2010 06:04pm)
powiedz w jakim województwie to zgadne :d


Quote (Guzzz @ Jun 2 2010 05:55pm)
Tutaj przepiekny warminsko-mazurski krajobraz :] i ognisko we 2, czego nie widac. Jak ktos zgadnie nazwe jeziora to oddaje cale swoje fg :P
http://img16.imageshack.us/img16/6643/zdjcie0256x.jpg
e: nie chce mi sie edytowac tych zdjec , zrzucane z mobile dop. co

; DDd
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 2 2010 10:06am
Quote (waszkagjee @ Jun 2 2010 05:05pm)
; DDd


łee, nie widzialem :P

to powiedz pierwsza litere jeziora :(

This post was edited by B4rT3z on Jun 2 2010 10:08am
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Jun 2 2010 10:08am


Luty.
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 2 2010 10:09am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jun 2 2010 06:05pm)
Wiem, ze dawal i juz wtedy mi wpadla w oku.
waszkagjee daj wiecej fotek kolezanki albo nk albo cos :P


Nie chcę się szukać ;~)

Z resztą nie wiem czy byłaby zadowolona jeśli wstawiłbym jej zdjęcia na forum o diablo :(

This post was edited by waszkagjee on Jun 2 2010 10:09am
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 2 2010 10:12am
@guzz

Hę, zauważyłem w oddali jakąś wieżę. Myślę, że to Skanda ;)

e; miał być edit :(

This post was edited by waszkagjee on Jun 2 2010 10:13am
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jun 2 2010 10:12am
Quote (Guzzz @ Jun 2 2010 04:55pm)
Tutaj przepiekny warminsko-mazurski krajobraz :] i ognisko we 2, czego nie widac. Jak ktos zgadnie nazwe jeziora to oddaje cale swoje fg :P
http://img16.imageshack.us/img16/6643/zdjcie0256x.jpg
e: nie chce mi sie edytowac tych zdjec , zrzucane z mobile dop. co


Gromowskie.
Member
Posts: 6,704
Joined: Jun 6 2006
Gold: 63,461.00
Jun 2 2010 10:14am
Przeciez nie zgadniecie - nawet nie widac linii brzegowej :] Daje slowo jak ktos zgadnie temu oddam swoje fg - chyba, ze bedzie to jakis znajomy ktory moze wykminic - ale tych nie biore pod uwage :]
Quote (B4rT3z @ 2 Jun 2010 17:15)
powiedz pierwsza litere, to zgadniemy :(

Na litere C :]

This post was edited by Guzzz on Jun 2 2010 10:17am
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 2 2010 10:15am
Quote (Guzzz @ Jun 2 2010 05:14pm)
Przeciez nie zgadniecie - nawet nie widac linii brzegowej :]  Daje slowo jak ktos zgadnie temu oddam swoje fg - chyba, ze bedzie to jakis znajomy ktory moze wykminic - ale tych nie biore pod uwage :]


powiedz pierwsza litere, to zgadniemy :(
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jun 2 2010 10:16am
Quote (waszkagjee @ 2 Jun 2010 18:09)
Nie chcę się szukać ;~)

Z resztą nie wiem czy byłaby zadowolona jeśli wstawiłbym jej zdjęcia na forum o diablo :(


wyslij na pm, nikomu nie powiem :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1171819202147Next
Closed New Topic New Poll