d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev117181920Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 483
Joined: Dec 30 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 03:12pm
Quote (hardcoreq @ Dec 30 2009 10:11pm)
wypierdalaj kretynie


spierdalaj zebraku pod kosciol, moze wrszcie matka przestanie cie utrzymywac bo pracy dla ciebie nie widze patrzac na twoj poziom, chyba ze jako dziwka.
Member
Posts: 14,366
Joined: Sep 29 2006
Gold: 81.00
Warn: 100%
Dec 30 2009 03:13pm
WUDE Z GWINTA KURWA PO PUL NA RAZ
Member
Posts: 7,965
Joined: Feb 22 2006
Gold: 4,899.99
Warn: 20%
Dec 30 2009 03:13pm
Quote (rogufka @ Dec 30 2009 09:13pm)
WUDE Z GWINTA KURWA PO PUL NA RAZ


polać mu
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 03:14pm
Quote (przemek_polska @ Dec 30 2009 10:12pm)
spierdalaj zebraku pod kosciol, moze wrszcie matka przestanie cie utrzymywac bo pracy dla ciebie nie widze patrzac na twoj poziom, chyba ze jako dziwka.


Ilość wpisów: 94 (94 na dzień)
Przygotuj się na wylot, losowy tardziku :)
Quote (Jin[CoA] @ Dec 30 2009 10:13pm)
polać mu


PROSTO W MORDE, JAK PRZEMO POLSKA

This post was edited by Leothyr on Dec 30 2009 03:14pm
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 03:14pm
jak "wrszcie" nauczysz się pisać to pogadamy ok ?
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 30 2009 03:14pm
Quote (przemek_polska @ Dec 30 2009 10:12pm)
spierdalaj zebraku pod kosciol, moze wrszcie matka przestanie cie utrzymywac bo pracy dla ciebie nie widze patrzac na twoj poziom, chyba ze jako dziwka.


WUDE Z GWINTA
JEBANEGO GWINTA
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 03:14pm
Quote (baroza @ Dec 30 2009 10:14pm)
WUDE Z GWINTA
JEBANEGO GWINTA


JEBANY AWANS
Member
Posts: 3,116
Joined: Aug 3 2005
Gold: 0.00
Dec 30 2009 03:26pm
jak jestem przepity w chuj to na rozruch biore tego shita a zponiej juz zuberki wchodza!!
Member
Posts: 31,950
Joined: Dec 2 2006
Gold: 95.66
Dec 30 2009 03:30pm
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 02:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


Cze Leo.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 30 2009 03:31pm
Quote (Reactivek @ Dec 30 2009 10:30pm)
Cze Leo.


Cze :)
Go Back To Polska Topic List
Prev117181920Next
Add Reply New Topic New Poll