d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev11718192021127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Oct 6 2009 09:58am
Quote (ajronmen123 @ Tue, Oct 6 2009, 03:55pm)
hmmm... nie mam tak, że lubię jakiś konkretny gatunek ; ) jeśli chodzi o zespoły, które grają lekką ( jak dla mnie:) ) muzykę to The Doors, Led Zeppelin, MM, Riverside, Rammstein, a po za tym wiele pojedynczych piosenek rozmaitych zespołów


Natomiast ja upodobałem se parę odmian i zespołów które bardzo polubiłem. Np. Rise Against, nickelback, SOAD, Disturbed i tak jak mówisz wiele utworów które mi się spodobały. Najbardziej lubię odmiany melodic rock/metal.

BTW, znalazłem nawet niezły kawałek :)
http://w159.wrzuta.pl/audio/8esFRQ9vF6s/the_clash_-_london_calling

This post was edited by MadZombie on Oct 6 2009 09:58am
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Oct 6 2009 10:01am
Quote (MadZombie @ Tue, Oct 6 2009, 05:58pm)
Natomiast ja upodobałem se parę odmian i zespołów które bardzo polubiłem. Np. Rise Against, nickelback, SOAD, Disturbed i tak jak mówisz wiele utworów które mi się spodobały. Najbardziej lubię odmiany melodic rock/metal.

BTW, znalazłem nawet niezły kawałek :)
http://w159.wrzuta.pl/audio/8esFRQ9vF6s/the_clash_-_london_calling


piosenka dobra jak cały klasyczny punk :)
a metal to już chyba bardziej pasuje do tematu "ciężkie brzmienia" ;D

e/
2 użytkowników: ajronmen123, JJaq

:hello:

This post was edited by ajronmen123 on Oct 6 2009 10:02am
Banned
Posts: 6,071
Joined: Dec 5 2008
Gold: 85.00
Oct 6 2009 10:02am
Quote (MadZombie @ Tue, Oct 6 2009, 05:58pm)
Natomiast ja upodobałem se parę odmian i zespołów które bardzo polubiłem. Np. Rise Against, nickelback, SOAD, Disturbed i tak jak mówisz wiele utworów które mi się spodobały. Najbardziej lubię odmiany melodic rock/metal.

BTW, znalazłem nawet niezły kawałek :)
http://w159.wrzuta.pl/audio/8esFRQ9vF6s/the_clash_-_london_calling


Znalazłeś klasykę, a nie "nawet niezły" kawałek.
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Oct 6 2009 10:03am
Quote (Starynightwish @ Mon, 5 Oct 2009, 22:28)
metal>rock/punk rock i tyle


Powiedzial fan nightwisha ;'DDDDDDDDD
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Oct 6 2009 10:03am
Quote (ajronmen123 @ Tue, Oct 6 2009, 04:01pm)
piosenka dobra jak cały klasyczny punk :)
a metal to już chyba bardziej pasuje do tematu "ciężkie brzmienia" ;D


Tak wiem :D Ale posłuchaj sam niektórych piosenek od Disturbed.

Quote (unstoppable_one @ Tue, Oct 6 2009, 04:02pm)
Znalazłeś klasykę, a nie "nawet niezły" kawałek.


Nie wątpię. Ale sam osobiście wole Hard rocka/rocka i softcore odmiany.

This post was edited by MadZombie on Oct 6 2009 10:06am
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Oct 6 2009 10:06am
Quote (MadZombie @ Tue, Oct 6 2009, 06:03pm)
Tak wiem :D Ale posłuchaj sam niektórych piosenek od Disturbed.


kojarzę tylko kilka ;) jakoś mi nie odpowiadają
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Oct 6 2009 10:09am
Quote (ajronmen123 @ Tue, Oct 6 2009, 04:06pm)
kojarzę tylko kilka ;) jakoś mi nie odpowiadają


;)

Nie mogę przestać słuchać jednej z piosenek wrzuconej przez Czestera.
BTW, zobacz sobie ten kawałek:

http://www.youtube.com/watch?v=9za5xzGKxNo&feature=related
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Oct 6 2009 10:16am


nom ujdzie;p . ostatnio wracam do lżejszych klimatów, których kiedyś słuchałem, teraz wygląda to tak, że słucham różnych gatunków od rocka alternatywnego lub classic rocka przez heavy czy industrial metal aż po viking czy black metal :D ostatnio przypomniałem sobie o tym:



This post was edited by ajronmen123 on Oct 6 2009 10:18am
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 6 2009 11:01am
Awantura i The Junkers, imo 2 najlepsze polskie kapele punk-rockowe.
Utwory wręcz przesiąkają nienawiścią i agresją, dodają mocy.
Uwielbiam.

Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Oct 6 2009 11:46am
Quote (ajronmen123 @ Tue, Oct 6 2009, 04:16pm)
nom ujdzie;p . ostatnio wracam do lżejszych klimatów, których kiedyś słuchałem, teraz wygląda to tak, że słucham różnych gatunków od rocka alternatywnego lub classic rocka przez heavy czy industrial metal aż po viking czy black metal :D ostatnio przypomniałem sobie o tym:

http://www.youtube.com/watch?v=zOMSB7s15C8


Piękny kawałek :WUB:

Quote (Hate_Me @ Tue, Oct 6 2009, 05:01pm)
Awantura i The Junkers, imo 2 najlepsze polskie kapele punk-rockowe.
Utwory wręcz przesiąkają nienawiścią i agresją, dodają mocy.
Uwielbiam.

http://www.youtube.com/watch?v=lR7ncCcC-Qk


Zapewne tak, polskiego punk rocka nigdy nie słuchałem :(

This post was edited by MadZombie on Oct 6 2009 11:47am
Go Back To Polska Topic List
Prev11718192021127Next
Add Reply New Topic New Poll