d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1178179180181182207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 8 2012 03:20pm
a ja gram w sumie tylko w pesa 12 online :) a na single w gta iv, nie ma czasu na wiecej :(
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 9 2012 08:20am
Quote (marekwoj74 @ Mar 8 2012 01:52pm)
a grał ktoś w fable 3 ?


gralem bardzo fajna gierka

Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 9 2012 09:01am
kiedypremiera star wars kinect?
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Mar 9 2012 11:54am
Quote (Patryk1991 @ Mar 9 2012 04:20pm)
gralem bardzo fajna gierka



co lepiej kupić wiedźmina 2 czy fable 3 ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 10 2012 10:15am
Quote (marekwoj74 @ Mar 9 2012 01:54pm)
co lepiej kupić wiedźmina 2 czy fable 3 ?


w wieska jeszcze nie gralem ale wiesiek zapewne dluzszy jest
w fabale 2 narazie pgoraj jak nie grales
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Mar 10 2012 10:35am
Quote (Patryk1991 @ Mar 10 2012 06:15pm)
w wieska jeszcze nie gralem ale wiesiek zapewne dluzszy jest
w fabale 2 narazie pgoraj jak nie grales


grałem tylko w fable 1,wczoraj pobrałem demo fable 3 i jakoś się zniechęciłem teraz muszę poczekać do 17 kwietnia i kupie wiedźmina
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 12 2012 09:10am
Quote (marekwoj74 @ Mar 10 2012 12:35pm)
grałem tylko w fable 1,wczoraj pobrałem demo fable 3 i jakoś się zniechęciłem teraz muszę poczekać do 17 kwietnia i kupie wiedźmina


:)
narazie assasyna jedynke kup ;)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Mar 12 2012 10:18am
Quote (Patryk1991 @ Mar 12 2012 05:10pm)
:)
narazie assasyna jedynke kup ;)



ale tam chyba nic nie robisz,oprócz skakania po krzakach,a ja potrzebuje gry na parę miesięcy bo zbyt dużo kasy nie mam
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold: 13,810.00
Mar 12 2012 11:06am
a ja sobie w batmana gram :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 12 2012 01:33pm
Quote (marekwoj74 @ Mar 12 2012 12:18pm)
ale tam chyba nic nie robisz,oprócz skakania po krzakach,a ja potrzebuje gry na parę miesięcy bo zbyt dużo kasy nie mam


to jakas gre z multi sobie kup
chyba ze w wiesku 1 misje na dzien bedziesz przechodzil :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1178179180181182207Next
Add Reply New Topic New Poll