☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev
1
178
179
180
181
182
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 47973
Replies: 2068
Track Topic
DnBBoY
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold
:
9,169.00
#1791
Mar 8 2012 03:20pm
a ja gram w sumie tylko w pesa 12 online
a na single w gta iv, nie ma czasu na wiecej
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1792
Mar 9 2012 08:20am
Quote (marekwoj74 @ Mar 8 2012 01:52pm)
a grał ktoś w fable 3 ?
gralem bardzo fajna gierka
Kathorga
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold
:
328.12
#1793
Mar 9 2012 09:01am
kiedypremiera star wars kinect?
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1794
Mar 9 2012 11:54am
Quote (Patryk1991 @ Mar 9 2012 04:20pm)
gralem bardzo fajna gierka
co lepiej kupić wiedźmina 2 czy fable 3 ?
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1795
Mar 10 2012 10:15am
Quote (marekwoj74 @ Mar 9 2012 01:54pm)
co lepiej kupić wiedźmina 2 czy fable 3 ?
w wieska jeszcze nie gralem ale wiesiek zapewne dluzszy jest
w fabale 2 narazie pgoraj jak nie grales
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1796
Mar 10 2012 10:35am
Quote (Patryk1991 @ Mar 10 2012 06:15pm)
w wieska jeszcze nie gralem ale wiesiek zapewne dluzszy jest
w fabale 2 narazie pgoraj jak nie grales
grałem tylko w fable 1,wczoraj pobrałem demo fable 3 i jakoś się zniechęciłem teraz muszę poczekać do 17 kwietnia i kupie wiedźmina
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1797
Mar 12 2012 09:10am
Quote (marekwoj74 @ Mar 10 2012 12:35pm)
grałem tylko w fable 1,wczoraj pobrałem demo fable 3 i jakoś się zniechęciłem teraz muszę poczekać do 17 kwietnia i kupie wiedźmina
narazie assasyna jedynke kup
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1798
Mar 12 2012 10:18am
Quote (Patryk1991 @ Mar 12 2012 05:10pm)
narazie assasyna jedynke kup
ale tam chyba nic nie robisz,oprócz skakania po krzakach,a ja potrzebuje gry na parę miesięcy bo zbyt dużo kasy nie mam
szczypiorek
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold
:
13,810.00
#1799
Mar 12 2012 11:06am
a ja sobie w batmana gram
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1800
Mar 12 2012 01:33pm
Quote (marekwoj74 @ Mar 12 2012 12:18pm)
ale tam chyba nic nie robisz,oprócz skakania po krzakach,a ja potrzebuje gry na parę miesięcy bo zbyt dużo kasy nie mam
to jakas gre z multi sobie kup
chyba ze w wiesku 1 misje na dzien bedziesz przechodzil
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
178
179
180
181
182
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact