d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1178179180181182205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Mar 27 2015 09:18am
Star Wars: Zasada Dwóch
Chyba ciut lepsza niż poprzedniczka, zdecydowanie na plus lekko zaskakujace zakonczenie. Ogolnie nie czytalo sie zle, ale jakim wybitnym tworem to raczej nie jest. Ciezko ogolnie cos nt tej pozycji napisac.
11/52

Diamentowy Tron
Tutaj czekał mnie swoisty powrót do korzeni i sie nie zawiodlem. Ksiazke lyknalem jak dwie kolejne, praktycznie z zapartym tchem. Moze i nie jest to dzielo pokroju PLiO czy Malazu to jednak mimo wszystko polecilbym kazdemu trylogie Ellenium, szczegolnie tym co chcieliby przeczytac jakies lajtowe fantasy na start.
12/52

Star Wars: Dynastia Zła w trakcie :)

W związku z tym, że przypomniało mi się jak wielką miłością pałam do Davida Eddingsa (jeden z dwóch, których czytałem i ogromnie szanowałem za życia, a któego juz niestety brakuje) zapragnąłem sięgnąć dalej do "klasyki" (w moim mniemaniu) i dokonałem zakupu:

52 books challenge nabiera rozmachu :)
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 9 2015 11:18pm
Bump
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 5 2015 02:26am
Bump
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 14 2015 11:32am
Star Wars: Dynastia Zła
Bardzo dobre zakończenie trylogii - calość poziomem może nie zachwyca, ale trzecia jednak troche sie wybija nad poprzedniczki. Mysle, ze do trylogia z nudów do łyknięcia, ale bez szału.
13/52

Kopuły Ognia, Świetliści, Ukryte Miasto
Mam ogromną słabość do Eddingsa, ale niestety druga trylogia przygód Sparhawka wydaje sie być słabszą od poprzedniczki. Zdecydowanie bardziej chyli się ku najsłabszym w wykonaniu Eddingsa "Marzycielom", a szkoda bo po "Bellgariadzie" i "Ellenium" liczylem na kosmos. Książki mimo to bardzo dobre, troche moga irytować czarno-białymi schematami i happyendem w każdej możliwej sytuacji. Mysle jednak, ze warto bylo poswiecic troche czasu i domknac ten cykl.
14/52 15/52 16/52

Morze Piasków
Nuda, nuda, nuda. Najslabsza ksiazka z cyklu Forgotten Realms i jak dla mnie meczarnia, dobrze ze zaplacilem za nia 1 zł, bo każdy grosz więcej bolalby mnie niemilosiernie.
17/52
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 14 2015 11:35am
Quote (iridius @ 6 Mar 2015 17:25)
Mroczna Wieża I: Roland
Mroczna Wieża II: Powołanie trójki
Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe

Jadę z tomem4, jakoś King mi strasznie nie imponuje stylem, ale historia jest nawet wciągająca.

6/52


przerobilem wszystkie, zajebiste xd
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
May 15 2015 01:41am
Za miesiac nowa pustynna włócznia INC!.


This post was edited by toldi on May 15 2015 01:41am
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 15 2015 01:52am
Quote (toldi @ May 15 2015 07:41am)


Zrobiles ten Malaz?

This post was edited by Over_You on May 15 2015 01:52am
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
May 15 2015 02:48am
Mroczna Wieża Tom 4 i 5 skończony, lecę z 6.
8/52
PS. będzie serial ^^ mam nadzieję że podejdą do tematu na poważnie. Widziałem już klika seriali totalnie skopanych na podstawie Kinga. Imo jest szansa na Epickość.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 15 2015 02:52am
Quote (iridius @ May 15 2015 08:48am)
Mroczna Wieża Tom 4 i 5 skończony, lecę z 6.
8/52
PS. będzie serial ^^ mam nadzieję że podejdą do tematu na poważnie. Widziałem już klika seriali totalnie skopanych na podstawie Kinga. Imo jest szansa na Epickość.


O serialu bebnia od dawna, dopoki nie bedzie premiery nie uwierze. Ty swoje ksiazki z MW kupowales czy biblioteka?
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
May 15 2015 04:02am
Quote (Over_You @ May 15 2015 07:52am)
Zrobiles ten Malaz?


obrabiam :D pomalu ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1178179180181182205Next
Add Reply New Topic New Poll