d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1178179180181182491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 8 2009 02:42pm
Quote (ViNc3aNiTy @ Nov 8 2009 09:36pm)
ną czity :C

@kserkses
redbet obecny entr dawne b2b ale juz sprawdzone dziala~~


Żartowałem, nie mam pojęcia o czym mówisz.Idę pogooglować.
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 8 2009 03:25pm
kurwa ~~ skonczylem 17/90.
tilt jak chuj ale nvm.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 8 2009 03:36pm
Ja dzisiaj skończyłem 16/90 w sitngo 1.1$, 1,65$ zgarnąłem :drool:

Teraz gram znowu freerolla na ftp pl omaha, w piątek 10 byłem.Teraz też nieźle idzie, ale jakoś nie liczę, że 2 razy z rzędu do kasy wejdę.
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 8 2009 03:38pm
Quote (Kserkes @ Nov 8 2009 10:36pm)
Ja dzisiaj skończyłem 16/90 w sitngo 1.1$, 1,65$ zgarnąłem :drool:

Teraz gram znowu freerolla na ftp pl omaha, w piątek 10 byłem.Teraz też nieźle idzie, ale jakoś nie liczę, że 2 razy z rzędu do kasy wejdę.


hmm, musze ogarnac jakies freerolle :/ bo jak patrze to holdema malo dla polski jest freerolli
Member
Posts: 4,250
Joined: Apr 17 2005
Gold: 0.01
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 8 2009 03:47pm
Quote (Elles @ Nov 8 2009 09:45pm)


lepiej używaj PTR, tam są replaye ;) tutaj nikomu się raczej nie chce czytać :)
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 8 2009 03:48pm
Quote (Elles @ Nov 8 2009 11:45pm)


Nie wiem gdzie trafisz tych idiotów wszystkich :D
Member
Posts: 4,250
Joined: Apr 17 2005
Gold: 0.01
Nov 8 2009 03:50pm
Quote (FeyenoordRox @ Nov 8 2009 10:47pm)
lepiej używaj PTR, tam są replaye ;) tutaj nikomu się raczej nie chce czytać :)


przecież to jest bardziej przejrzyste od ptr animacji

Quote (Kserkes @ Nov 8 2009 10:48pm)
Nie wiem gdzie trafisz tych idiotów wszystkich :D


gram i tyle

sami przychodzą

This post was edited by Elles on Nov 8 2009 03:51pm
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 8 2009 04:19pm
mialem reke KK i przegralem z 2 7 . na flopie 2x 2


jaki fail ~~ koles dal na pre flopie all in, a ja mialem 3/9 to ofc fold, a mialbym fulla :cry:

/e kurwa zajebiscie ~~ kolor, a koles dostal fulla na riverze :O

This post was edited by larcenist on Nov 8 2009 04:36pm
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 8 2009 04:35pm
Quote (larcenist @ Nov 9 2009 12:19am)
mialem reke KK i przegralem z 2 7 . na flopie 2x 2


jaki fail ~~  koles dal na pre flopie all in, a ja mialem 3/9 to ofc fold, a mialbym fulla :cry:


newfag :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1178179180181182491Next
Add Reply New Topic New Poll