d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1177178179180181672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 18 2013 01:58pm
Quote (blejdowy @ 18 Mar 2013 20:37)
mom jest słaby, imo sam hyperstone Ci wystarczy i potem mozesz z niego zrobic curiassa jak chcesz kerowac nia gre.
/e widze ze w jednej grze zrobiles veil of discord, jej ulti to pure damage, nie zwiekszysz veilem damage otrzymywanego.


w jednym z buildow bylo jako 'alternatywy' , a ze to byl soczysty win i nie mialem co kupic to kupilem , ale akuart nie wiedzialem, ze nie dziala;d ty.
ogolem co budowac po bloodstone/scepter/cuirass? zaleznie od przeciwnikow (linken/sheepstick/bkb/pipe) czy moze hot?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 18 2013 02:03pm
Quote (Tradek_Mk @ Mar 18 2013 08:58pm)
w jednym z buildow bylo jako 'alternatywy' , a ze to byl soczysty win i nie mialem co kupic to kupilem , ale akuart nie wiedzialem, ze nie dziala;d ty.
ogolem co budowac po bloodstone/scepter/cuirass? zaleznie od przeciwnikow (linken/sheepstick/bkb/pipe) czy moze hot?


zalezy jak grasz, jezeli ejstes supportem to w endgame mozesz zrobic hexa albo silencera, jako carry robisz scepter z curriassem - chociazto zalezy od przcinikow, jezeli masz duzo carry to ofc dobrze jest miec armor.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 18 2013 02:20pm
zrób orchida zamiast jakiegos syfu.. daje as int mana regen i sillenca, ktory zwieksza otrzymywany dmg.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Mar 19 2013 07:20am
Dota ladnie sie rozwija ale lola juz nie dogoni. Za malo skilowa gra;/
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 19 2013 07:26am
Quote (kefir @ 19 Mar 2013 14:20)
Dota ladnie sie rozwija ale lola juz nie dogoni. Za malo skilowa gra;/


lol i skill/10
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 19 2013 09:07am
Quote (kefir @ Mar 19 2013 02:20pm)
Dota ladnie sie rozwija ale lola juz nie dogoni. Za malo skilowa gra;/


uwielbiam takie prowokacje ;D
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Mar 19 2013 01:08pm
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Mar 19 2013 01:22pm
xboct skoncz ze soba pls
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 20 2013 10:24am
do chuja jak amem skontrowac naixa mialem ten lepszy basher ze active stunem hota mante bf a cent z teamu mial cuirass (wiem ze jeszczebfly ale mialem hard linie w early ) a mimo wszystko ten smiec mnie napierdalal powiedzcie ja rzyc
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Mar 20 2013 10:25am
Quote (rexxer @ Mar 20 2013 04:24pm)
do chuja jak amem skontrowac naixa mialem ten lepszy basher ze active stunem hota mante bf a cent z teamu mial cuirass (wiem ze jeszczebfly ale mialem hard linie w early ) a mimo wszystko ten smiec mnie napierdalal powiedzcie ja rzyc


co to jest amem
Go Back To Polska Topic List
Prev1177178179180181672Next
Add Reply New Topic New Poll