☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev
1
177
178
179
180
181
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 47975
Replies: 2068
Track Topic
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1781
Feb 29 2012 02:52pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 29 2012 10:49pm)
najlepiej od pierwszej czesci zaczac
a tak to chyba broterhood najlepszy revelations jeszcze nie skonczylem
wiesiek tez 2 czesci ma
wiem,ale jak już to zagram tylko w 2
e w gow3 juz 39
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1782
Mar 1 2012 11:41am
Low w gow
w tym roku ac3 wychodzi
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1783
Mar 1 2012 12:53pm
Quote (Patryk1991 @ Mar 1 2012 07:41pm)
Low w gow
w tym roku ac3 wychodzi
http://thegamefanatics.com/wp-content/uploads/2012/03/Assassins-Creed-III-Packshot-360.jpg
ostatnio mało gram
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1784
Mar 2 2012 12:20am
Quote (marekwoj74 @ Mar 1 2012 02:53pm)
ostatnio mało gram
Ja sporadycznie jakas fife battlefielda pogrma i tyle ::(
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1785
Mar 2 2012 12:21am
Quote (Patryk1991 @ Mar 2 2012 08:20am)
Ja sporadycznie jakas fife battlefielda pogrma i tyle ::(
Patryk nigdy nie śpi,może kupie tego wiedźmina za 1 miech
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1786
Mar 2 2012 12:23am
Quote (marekwoj74 @ Mar 2 2012 02:21am)
Patryk nigdy nie śpi,może kupie tego wiedźmina za 1 miech
Musze pilnowac swojego forum bo jak spie to myrsy grasuja
A ty kupiles ten season pass czy nie?
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1787
Mar 2 2012 12:25am
Quote (Patryk1991 @ Mar 2 2012 08:23am)
Musze pilnowac swojego forum bo jak spie to myrsy grasuja
A ty kupiles ten season pass czy nie?
Nie
Jest niepotrzebny
This post was edited by marekwoj74 on Mar 2 2012 12:28am
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1788
Mar 2 2012 12:27am
Quote (marekwoj74 @ Mar 2 2012 02:25am)
Nie :( bo widzę ze mało wnosi, bo bez niego grac tez mogę a za tyle kasy wole coś nowego kopić
No i dobrze robisz.
Slwonik tez mozesz kupic
W tym miesiacu ssx sobie kupie i wystarczy narazie musze dead island assasins creed 2 przejsc
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1789
Mar 2 2012 12:29am
Quote (Patryk1991 @ Mar 2 2012 08:27am)
No i dobrze robisz.
Slwonik tez mozesz kupic
W tym miesiacu ssx sobie kupie i wystarczy narazie musze dead island assasins creed 2 przejsc
oj wiem
to powodzenia z grami
a chodzi ci o kopic ? u mi się myli z o na klawiaturze
This post was edited by marekwoj74 on Mar 2 2012 12:30am
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1790
Mar 8 2012 11:52am
a grał ktoś w fable 3 ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
177
178
179
180
181
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact