d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1177178179180181207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 29 2012 02:52pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 29 2012 10:49pm)
najlepiej od pierwszej czesci zaczac :P
a tak to chyba broterhood najlepszy revelations jeszcze nie skonczylem
wiesiek tez 2 czesci ma



wiem,ale jak już to zagram tylko w 2 :) e w gow3 juz 39
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 1 2012 11:41am
Low w gow :P
w tym roku ac3 wychodzi

Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Mar 1 2012 12:53pm
Quote (Patryk1991 @ Mar 1 2012 07:41pm)
Low w gow :P
w tym roku ac3 wychodzi

http://thegamefanatics.com/wp-content/uploads/2012/03/Assassins-Creed-III-Packshot-360.jpg


:( ostatnio mało gram
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 2 2012 12:20am
Quote (marekwoj74 @ Mar 1 2012 02:53pm)
:( ostatnio mało gram


Ja sporadycznie jakas fife battlefielda pogrma i tyle ::(
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Mar 2 2012 12:21am
Quote (Patryk1991 @ Mar 2 2012 08:20am)
Ja sporadycznie jakas fife battlefielda pogrma i tyle ::(



Patryk nigdy nie śpi,może kupie tego wiedźmina za 1 miech
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 2 2012 12:23am
Quote (marekwoj74 @ Mar 2 2012 02:21am)
Patryk nigdy nie śpi,może kupie tego wiedźmina za 1 miech


Musze pilnowac swojego forum bo jak spie to myrsy grasuja B)
A ty kupiles ten season pass czy nie?
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Mar 2 2012 12:25am
Quote (Patryk1991 @ Mar 2 2012 08:23am)
Musze pilnowac swojego forum bo jak spie to  myrsy grasuja B)
A ty kupiles ten season pass czy nie?



Nie :( Jest niepotrzebny

This post was edited by marekwoj74 on Mar 2 2012 12:28am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 2 2012 12:27am
Quote (marekwoj74 @ Mar 2 2012 02:25am)
Nie  :(  bo widzę ze mało wnosi, bo bez niego grac tez mogę a za tyle kasy wole coś nowego kopić


No i dobrze robisz.
Slwonik tez mozesz kupic :hug:

W tym miesiacu ssx sobie kupie i wystarczy narazie musze dead island assasins creed 2 przejsc :P
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Mar 2 2012 12:29am
Quote (Patryk1991 @ Mar 2 2012 08:27am)
No i dobrze robisz.
Slwonik tez mozesz kupic  :hug:

W tym miesiacu ssx sobie kupie i wystarczy narazie musze dead island assasins creed 2 przejsc :P



oj wiem :( to powodzenia z grami :) a chodzi ci o kopic ? u mi się myli z o na klawiaturze

This post was edited by marekwoj74 on Mar 2 2012 12:30am
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Mar 8 2012 11:52am
a grał ktoś w fable 3 ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1177178179180181207Next
Add Reply New Topic New Poll