d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1176177178179180672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 17 2013 04:54pm
grasz jak zwierze -> dostajesz gierki ze zwierzetami. proste
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 18 2013 05:07am
Quote (bushlick @ 17 Mar 2013 23:54)
grasz jak zwierze -> dostajesz gierki ze zwierzetami. proste


melduj się lepiej na rc
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 18 2013 09:12am

kolejny dowod na spolszczanie gier na sile, po chuj spolszczac nazwy postaci/itemow... nie czaje tego
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 18 2013 10:28am
Quote (Tradek_Mk @ Mar 18 2013 04:12pm)
https://dl.dropbox.com/u/98070836/11497065%40plugin.gg.aqq.eu_20130318_1_17283007.jpg
kolejny dowod na spolszczanie gier na sile, po chuj spolszczac nazwy postaci/itemow... nie czaje tego


dota jest spolszczona przez google translate wiec wiesz.
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Mar 18 2013 11:23am
dota > guwno > lol
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 18 2013 11:36am
Quote (bushlick @ Mar 17 2013 11:51pm)
na lola ruszyla banda kalek, ktore x lat temu namietnie graly w tibie + gimby. gra jest nieporownywalnie slaba i niewymagajaca jakichkolwiek umiejetnosci w porownaniu z dotom.

'twoj apm nie przekracza 20? kontrola wiecej niz 1 jednostki jest poza twoim zasiegiem? graj w lola'


otototo
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 18 2013 12:00pm
ale ta enchantresska w jungli jest zajebista, czemu wczesniej nia nie gralem?:<

http://dotabuff.com/matches/151934521 - tu zbudowalem mom'a , rozpierdol byl na pelnej kurwie; D
http://dotabuff.com/matches/151858202
http://dotabuff.com/matches/151729278

This post was edited by Tradek_Mk on Mar 18 2013 12:01pm
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Mar 18 2013 12:59pm
kiedy bedzie international 3 ?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 18 2013 01:35pm
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 18 2013 01:37pm
Quote (Tradek_Mk @ Mar 18 2013 07:00pm)
ale ta enchantresska w jungli jest zajebista, czemu wczesniej nia nie gralem?:<

http://dotabuff.com/matches/151934521 - tu zbudowalem mom'a , rozpierdol  byl na pelnej kurwie; D
http://dotabuff.com/matches/151858202
http://dotabuff.com/matches/151729278


mom jest słaby, imo sam hyperstone Ci wystarczy i potem mozesz z niego zrobic curiassa jak chcesz kerowac nia gre.
/e widze ze w jednej grze zrobiles veil of discord, jej ulti to pure damage, nie zwiekszysz veilem damage otrzymywanego.

This post was edited by blejdowy on Mar 18 2013 01:38pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1176177178179180672Next
Add Reply New Topic New Poll