Quote (marekwoj74 @ Feb 29 2012 03:11pm)
Właśnie się zastanawiam miedzy wiedźminem 2 a jakimś assasinem,ale szukam najlepszej części, bo wątpię ze każdą po kolei będę kupował,tak gra wyszła po niemiecku ale ja dopiero się go uczę
najlepiej od pierwszej czesci zaczac

a tak to chyba broterhood najlepszy revelations jeszcze nie skonczylem
wiesiek tez 2 czesci ma