d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1176177178179180207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 26 2012 11:15pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 27 2012 07:09am)
low :P
jaki llvl masz?


38 :)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 27 2012 07:31am
gral ktos w Red Dead Redemption lub w wiedźmin 2 na xboxa ?

This post was edited by marekwoj74 on Feb 27 2012 07:31am
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Feb 27 2012 07:36am
Quote (marekwoj74 @ Feb 27 2012 02:31pm)
gral ktos w  Red Dead Redemption lub w wiedźmin 2 na xboxa ?


RDR fajna giera, warto kupic
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 27 2012 09:34am
Quote (marekwoj74 @ Feb 27 2012 09:31am)
gral ktos w  Red Dead Redemption lub w wiedźmin 2 na xboxa ?


gralem w rdr ze wszystkimi dlc :drool:
a wiedzmin jeszcze nie wyszedl
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 27 2012 10:27am
Quote (Patryk1991 @ Feb 27 2012 05:34pm)
gralem  w rdr ze wszystkimi dlc :drool:
a wiedzmin jeszcze nie wyszedl


eh rdr jest tylko po Angielsku ?

eh faktycznie zobaczyłem okładkę i się ucieszyłem


This post was edited by marekwoj74 on Feb 27 2012 10:39am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 28 2012 05:10pm
Quote (marekwoj74 @ Feb 27 2012 12:27pm)
eh rdr jest tylko po Angielsku ?

eh faktycznie zobaczyłem okładkę i się ucieszyłem
http://s1.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/05/Witcher-2-Xbox-360.jpg


nie wiem czy po polsku tej maja
ale gra jest wyjebsta :)
ja zaraz wieska 2 na pc za 15 dolarow kupie B)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 29 2012 07:22am
Quote (Patryk1991 @ Feb 29 2012 01:10am)
nie wiem czy po polsku tej maja
ale gra jest wyjebsta :)
ja zaraz wieska 2 na pc za 15 dolarow kupie  B)



Sprawdziłem,gra nie wyszła po polsku :cry: A warto kupić assasin creed i która część jest najlepsza ?

This post was edited by marekwoj74 on Feb 29 2012 07:23am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 29 2012 11:36am
Quote (marekwoj74 @ Feb 29 2012 09:22am)
Sprawdziłem,gra nie wyszła po polsku  :cry:  A warto kupić assasin creed i która część jest najlepsza ?


:(
a po niemiecku?
od pierwszej czesci zacznij :)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 29 2012 01:11pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 29 2012 07:36pm)
:(
a po niemiecku?
od pierwszej czesci zacznij :)



Właśnie się zastanawiam miedzy wiedźminem 2 a jakimś assasinem,ale szukam najlepszej części, bo wątpię ze każdą po kolei będę kupował,tak gra wyszła po niemiecku ale ja dopiero się go uczę
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 29 2012 02:49pm
Quote (marekwoj74 @ Feb 29 2012 03:11pm)
Właśnie się zastanawiam miedzy wiedźminem 2 a jakimś assasinem,ale szukam najlepszej części, bo wątpię ze każdą po kolei będę kupował,tak gra wyszła po niemiecku ale ja dopiero się go uczę


najlepiej od pierwszej czesci zaczac :P
a tak to chyba broterhood najlepszy revelations jeszcze nie skonczylem
wiesiek tez 2 czesci ma
Go Back To Polska Topic List
Prev1176177178179180207Next
Add Reply New Topic New Poll