d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev1176177178179180215Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:26am
Ja zrobiłem druga i jakoś słabo wchodzi moze po obiedzie 3 bedzie smakowała lepiej 😋


No chyba sobie zaraz zrobię również :+) kurde tytoń mi się kończy i nie mam skąd załatwić...
Member
Posts: 42,097
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 8 2025 04:30am
No chyba sobie zaraz zrobię również :+) kurde tytoń mi się kończy i nie mam skąd załatwić...


Ja otwarłem właśnie pakę winstona co wczoraj kupiłem 😅 kurde wczoraj wyjaralem ino 18 fajek mialem 20 zrobionych i 2 na dzis zostały jest postęp 😂
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:31am
Ja otwarłem właśnie pakę winstona co wczoraj kupiłem 😅 kurde wczoraj wyjaralem ino 18 fajek mialem 20 zrobionych i 2 na dzis zostały jest postęp 😂


Jeszcze trochę i może nie tylko alkohol odstawisz, ale i po jakimś czasie szlugi :+)
Member
Posts: 42,097
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 8 2025 04:32am
Jeszcze trochę i może nie tylko alkohol odstawisz, ale i po jakimś czasie szlugi :+)


Fajki to choćbym dostal diagnozę raka płuc to i tak nie przestanę jarać nawet kawy nie musze pic ale fajek nie rzucę za skurwysyn 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:33am
Fajki to choćbym dostal diagnozę raka płuc to i tak nie przestanę jarać nawet kawy nie musze pic ale fajek nie rzucę za skurwysyn 😅


Mi się kilka razy udało, w tym najdłużej na 9 miesięcy, czyli wiem jak to zrobić, ale coś nie mam weny.
Member
Posts: 42,097
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Oct 8 2025 04:36am
Mi się kilka razy udało, w tym najdłużej na 9 miesięcy, czyli wiem jak to zrobić, ale coś nie mam weny.


Jakbym wytrzymał 9 miesięcy to juz bym w ogóle nie jaral 😅 z alko mialem ciężko przez pierwszy tydzień w ogole ten inny tok myślenia ze nie przyjdę z roboty i nie jebne bro albo czegoś nie zrobię i nie jebne bro było dziwne na początku a teraz nawet nie mysle o alko nawet jak widze w sklepie na półce 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 04:37am
Jakbym wytrzymał 9 miesięcy to juz bym w ogóle nie jaral 😅 z alko mialem ciężko przez pierwszy tydzień w ogole ten inny tok myślenia ze nie przyjdę z roboty i nie jebne bro albo czegoś nie zrobię i nie jebne bro było dziwne na początku a teraz nawet nie mysle o alko nawet jak widze w sklepie na półce 😅


Ja zapaliłem po 9 miesiącach, bo byłem chyba na fazie, albo najebany i sięgnąłem po tego jednego niby tylko i znowu się zaczęło. Potem jeszcze na 2 miesiące rzuciłem.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 08:08am
Zaraz wysiądę z autobusu, to sobie zajaram :+)
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 8 2025 08:10am
Zaraz wysiądę z autobusu, to sobie zajaram :+)


zdarzało mi się w autobusie zajarać, a kierowca nigdy się nie orientował
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 08:11am
zdarzało mi się w autobusie zajarać, a kierowca nigdy się nie orientował


Takim przechujem to nie jestem :+) w pociągach paliłem w kiblu, to i owszem.
Go Back To Polska Topic List
Prev1176177178179180215Next
Add Reply New Topic New Poll