d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1176177178179180491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 8 2009 08:27am
Quote (FeyenoordRox @ Nov 8 2009 04:24pm)
kurwa mac koniec na dzisiaj... po 90 minutowym czekaniu na rękę w końcu pocket A's

agresywnie oczywiście, re-raise pre flop typ mnie przebija no i w końcu dochodzi do all-in'a. pula ~12$ ja szczęśliwy pokazuje AA no i jeszcze lepiej jak widzę 7 7 typa...

ale kurwa oczywiście musiała 7 na flopie paść bo już było za fajnie. 8$ w plecy dzisiaj ;<


Donked :(


Jakiś idiota spoileruje final table main event na bar&pub.

<_<
Member
Posts: 1,665
Joined: Feb 10 2009
Gold: 69.45
Nov 8 2009 08:28am
:D
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Nov 8 2009 08:55am
Kurwa odpadlem z toura na 45 osob lol
pierwsza reka AKs vs KTo - przejebalem, zostalo mi jeszcze troche chipow, wszedlem od razu a/i z AJs vs K2s i kurwa oczywko znow przejebalem :<



e: btw wymienilbym sie 2$ na PS vs 2$ na FTP, chce ktos?

This post was edited by ezi on Nov 8 2009 09:04am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 8 2009 09:00am
Quote (BrYnCuQn @ Nov 8 2009 03:28pm)
:D


Jeszcze raz cie tu zobacze i wylapiesz procenty jebany spamerze.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 8 2009 09:33am
Quote (ezi @ Nov 8 2009 04:55pm)
Kurwa odpadlem z toura na 45 osob lol
pierwsza reka AKs vs KTo - przejebalem, zostalo mi jeszcze troche chipow, wszedlem od razu a/i z AJs vs K2s i kurwa oczywko znow przejebalem :<



e: btw wymienilbym sie 2$ na PS vs 2$ na FTP, chce ktos?


Wydaje mi się, że minimalna kwota do przekazania na ftp to 5$.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 8 2009 09:37am
Quote (Kserkes @ Nov 8 2009 04:33pm)
Wydaje mi się, że minimalna kwota do przekazania na ftp to 5$.


Dokladnie tak. Musze sobie jakies $$ sprawic bo z mila checia pogralbym jakies ringi zamiast meczyc na freeroll'ach. Wczoraj skonczylem na 700 miejscu co oznacza postep o 200 pozycji : DD
Nawet raz udalo mi sie trojke kroli wyjebac co z moim szczesciem jest niezwykle dziwne :D
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Nov 8 2009 09:39am
Quote (Kserkes @ 8 Nov 2009 17:33)
Wydaje mi się, że minimalna kwota do przekazania na ftp to 5$.


fakt kurde zapomnialem, na subforum ktos kiedys pisal :<
Member
Posts: 4,250
Joined: Apr 17 2005
Gold: 0.01
Nov 8 2009 09:54am
http://www.liquidpoker.net/h/764089

takie łosie są najlepsze

This post was edited by Elles on Nov 8 2009 09:54am
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 8 2009 11:44am
Ale dzisiaj ssę na ringach jsp, zapraszam do dołączania, mogę dostarczyć dużo chipsów.
Member
Posts: 2,484
Joined: Jun 29 2006
Gold: 652.45
Nov 8 2009 11:49am
mam za malo forumowego zlota :C
Go Back To Polska Topic List
Prev1176177178179180491Next
Add Reply New Topic New Poll