Quote (marekwoj74 @ Feb 20 2012 03:27pm)
właśnie nie wyszukuje :cry: ale polubiłem tych Niemców,zawsze składamy się na ta zbroje w Hordzie
a to fajnie
w publicznych grach tez tacy mili?
bo tutaj w publicznej hordzie kazdy leci zeby pierwszy post wybudowac lub zbieraja tylko akse na robota

nie wspomne juz o zabiernaiu kili
ssx demo sobie sciagnicie wyjebiste jest
