d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1175176177178179207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 20 2012 12:39am
Quote (marekwoj74 @ Feb 19 2012 03:58pm)
E i jak mam ustawić by wyszukiwało polaków


samo chyba regionalnie wyszkuje :P
Quote (marekwoj74 @ Feb 19 2012 11:25am)
te uczucie gdy Niemiec pada od mojej piły z lancera  :ph34r:


i kile kradnie :P
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 20 2012 07:18am
Quote (Patryk1991 @ Feb 20 2012 08:39am)
samo chyba regionalnie wyszkuje :P


i kile kradnie :P



ale ja mieszkam w Niemczech
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 20 2012 09:45am
Quote (marekwoj74 @ Feb 20 2012 09:18am)
ale ja mieszkam w Niemczech


Powinno tez polakow wyszkiwac
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 20 2012 01:27pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 20 2012 05:45pm)
Powinno tez polakow wyszkiwac



właśnie nie wyszukuje :cry: ale polubiłem tych Niemców,zawsze składamy się na ta zbroje w Hordzie
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 21 2012 03:47pm
Quote (marekwoj74 @ Feb 20 2012 03:27pm)
właśnie nie wyszukuje  :cry:  ale polubiłem tych Niemców,zawsze składamy się na ta zbroje w Hordzie


a to fajnie
w publicznych grach tez tacy mili?
bo tutaj w publicznej hordzie kazdy leci zeby pierwszy post wybudowac lub zbieraja tylko akse na robota :lol:
nie wspomne juz o zabiernaiu kili
ssx demo sobie sciagnicie wyjebiste jest :drool:
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 22 2012 06:21am
Quote (Patryk1991 @ Feb 21 2012 11:47pm)
a to fajnie
w publicznych grach tez tacy mili?
bo tutaj w publicznej hordzie kazdy leci zeby pierwszy post wybudowac lub zbieraja tylko akse na robota :lol:
nie wspomne juz o zabiernaiu kili
ssx demo sobie sciagnicie wyjebiste jest :drool:



co to ssx ? e wyszukuje tez Francuzów wtf
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 22 2012 10:52am
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 22 2012 11:42am
Quote (Patryk1991 @ Feb 22 2012 06:52pm)
http://www.youtube.com/watch?v=RAl-VNeyQNw



uruchomiłem xboxa,i już wiem co to,ale taka średnia ta gra
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 26 2012 07:19am
Dzis zdobyłem superstar cole :D i medal 100 mvp
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 26 2012 11:09pm
Quote (marekwoj74 @ Feb 26 2012 09:19am)
Dzis zdobyłem superstar cole :D i medal 100 mvp


low :P
jaki llvl masz?
Go Back To Polska Topic List
Prev1175176177178179207Next
Add Reply New Topic New Poll