Wlasnie odebralem Ysabel od Kaya z poczty, w drodze jest jeszcze kolrjny Gaiman

Quote (RoGH @ Jan 21 2015 12:05pm)
U mnie 8/52, może jakby to było 100 books challenge, to byłby challenge

Chociaż akurat na fantasy ostatnio nie mam czasu.
To ja sie ciesz z 3, a ty skubancu jeden masz juz 8

dla mbie te 50-70 str dziennie to ostatnimi czasy duzo w cholere..
Quote (iridius @ Jan 21 2015 11:11am)
Imo jest bardzo słaba, wstyd się przyznać ale przebrnąłem cudem przez jeden tom, a na początku drugiego stanowczo darowałem sobie Trudi. Naprawdę nie warto tracić czasu na nią, jest tyle dużo lepszych książek do przeczytania...
np:
Imię wiatru
Skrytobójca
Pan lodowego ogrodu
Achaja (dalej Pomnik cesarzowej Achai - gorsze, ale daje radę - właśnie czytam tom 3)
Wiedźmin
Wszytko w podobnym klimacie, ale o 3 klasy lepsze.
A jak już troszkę tego przerobisz, to zapraszam do prawdziwych wymiataczy:
Hyperion (jak ktoś lubi troszkę SF)
Kroniki czarnej kompani
Mazowszańska księga poległych (mój nr1 ofc)
Pod wiekszoscia moge sie smailo podpisac
