d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1175176177178179491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 8 2009 06:39am
Quote (Asamax @ Nov 8 2009 12:38pm)
nie


nie ładnie ? :(

Quote (Antyone @ Nov 8 2009 12:38pm)
Ty to ztns?

Nie lubie jak ktos daje replays i nie podaje kto kim jest :cry:


Quote
ale w końcu jakaś karta wpadła i wyszedłem minimalnie na +


trudno żebym wyszedł na + po przegraniu 9$ pota ;>

tak ja to zTNs
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 8 2009 06:40am
Quote (larcenist @ 8 Nov 2009 12:39)
raczej tak :) napisal, ze sie odegral :) chociaz na poczatku myslalem, ze on to ten koles z QQ i na riverze dojdzie Q ~


taa no tez sie domyslilem, aczkolwiek tak na przyslosc mowie, zeby ludzie podawali swoje nicki bo tak to w ogole nie da sie obczaic kto kim jest.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 8 2009 06:40am
Quote (Antyone @ Nov 8 2009 12:40pm)
taa no tez sie domyslilem, aczkolwiek tak na przyslosc mowie, zeby ludzie podawali swoje nicki bo tak to w ogole nie da sie obczaic kto kim jest.


ok, wybacz :hail:
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 8 2009 06:42am
Quote (FeyenoordRox @ 8 Nov 2009 12:40)
ok, wybacz  :hail:


Lol np, po prostu to juz bylo z 5-ty raz jak widze gdy ktos daje replay bez mowienia nicka, i nie wiadomo kto kim jest ;)
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 8 2009 06:43am
dobra, sciagam wlasnie ftp i zaczynam granie ;s
Member
Posts: 11,711
Joined: Nov 20 2006
Gold: 96,533.00
Nov 8 2009 06:45am
Quote (larcenist @ 8 Nov 2009 13:43)
dobra, sciagam wlasnie ftp i zaczynam granie ;s


nie rob tego
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 8 2009 06:56am
Quote (Asamax @ Nov 8 2009 12:45pm)
nie rob tego


why so harsh ? :(
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 8 2009 08:09am
Quote (larcenist @ 8 Nov 2009 12:47)
raz odwiedzilem ;) chcialem zobaczyc jak wylewasz nienawisc.


jasne jasne, niestety nie wylewam nienawisci bo to tylko forum a tacy jak ty wywoluja we mnie najwyzej politowanie.
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 8 2009 08:24am
kurwa mac koniec na dzisiaj... po 90 minutowym czekaniu na rękę w końcu pocket A's

agresywnie oczywiście, re-raise pre flop typ mnie przebija no i w końcu dochodzi do all-in'a. pula ~12$ ja szczęśliwy pokazuje AA no i jeszcze lepiej jak widzę 7 7 typa...

ale kurwa oczywiście musiała 7 na flopie paść bo już było za fajnie. 8$ w plecy dzisiaj ;<
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Nov 8 2009 08:25am
Wezcie sie tutaj odnoscie do pokera a nie swoich prywatnych spraw. Od tego przeciez macie pm.

Quote (FeyenoordRox @ 8 Nov 2009 14:24)
kurwa mac koniec na dzisiaj... po 90 minutowym czekaniu na rękę w końcu pocket A's

agresywnie oczywiście, re-raise pre flop typ mnie przebija no i w końcu dochodzi do all-in'a. pula ~12$ ja szczęśliwy pokazuje AA no i jeszcze lepiej jak widzę 7 7 typa...

ale kurwa oczywiście musiała 7 na flopie paść bo już było za fajnie. 8$ w plecy dzisiaj ;<


:/

This post was edited by Antyone on Nov 8 2009 08:25am
Go Back To Polska Topic List
Prev1175176177178179491Next
Add Reply New Topic New Poll