d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1174175176177178207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 18 2012 03:48am
Patryku jaki lvl miałeś w gow ? ja już 26 :banana:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 18 2012 10:08am
Quote (marekwoj74 @ Feb 18 2012 05:48am)
Patryku jaki lvl miałeś w gow ? ja już 26  :banana:


52 bodajze

jak nie masz z kim grac to tutaj popytaj to Cie dodadza :)

http://xboxforum.pl/ustawki-f55/gears-war-3-a-102656.html
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 18 2012 01:20pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 18 2012 06:08pm)
52 bodajze

jak nie masz z kim grac to tutaj popytaj to Cie dodadza :)

http://xboxforum.pl/ustawki-f55/gears-war-3-a-102656.html



znalazłem se kilka kolegów Niemców i robie hordy
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Feb 18 2012 01:21pm
Quote (marekwoj74 @ Feb 18 2012 09:20pm)
znalazłem se kilka kolegów Niemców i robie hordy


Niemiec do wrog
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 18 2012 05:33pm
Quote (marekwoj74 @ Feb 18 2012 03:20pm)
znalazłem se kilka kolegów Niemców i robie hordy


fajny koleguf masz

a mikrofon masz?
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 18 2012 05:45pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 19 2012 01:33am)
fajny koleguf masz

a mikrofon masz?


mam ten z xboxa
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 19 2012 09:21am
Quote (marekwoj74 @ Feb 18 2012 07:45pm)
mam ten  z xboxa


to z polakami graj lepiej sie bedzie gralo :)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 19 2012 09:25am
Quote (Patryk1991 @ Feb 19 2012 05:21pm)
to z polakami graj lepiej sie bedzie gralo :)



te uczucie gdy Niemiec pada od mojej piły z lancera :ph34r:
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 19 2012 01:58pm
E i jak mam ustawić by wyszukiwało polaków

This post was edited by marekwoj74 on Feb 19 2012 01:58pm
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Feb 19 2012 04:20pm
Quote (RoGh @ 12 Feb 2012 21:33)
Potrzebuje jakiejś dobrej i w miarę nowej gry, na ktora sie zrzucę ze znajomymi dla kolegi. Lubi sport, strzelanie i fantasy, Skyrim i Wiedzmin 2 na pewno odpadają, bo ma albo bedzie miał.


bf? cod?
Go Back To Polska Topic List
Prev1174175176177178207Next
Add Reply New Topic New Poll