d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1174175176177178205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 27 2014 05:01pm
Quote (lszcz @ 28 Dec 2014 00:58)
znaczy mam sprzedac? xd taka chujowa? xddddd


nie wiem, nie znam tego :P

ale zadales pytanie "what do"
nie brzmi to jak chec przeczytania to poradzilem zeby pogonic ;]
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2014 05:05pm
Quote (cOr @ 28 Dec 2014 01:01)
nie wiem, nie znam tego :P

ale zadales pytanie "what do"
nie brzmi to jak chec przeczytania to poradzilem zeby pogonic ;]


lubie czytac
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 28 2014 03:52am
Quote (lszcz @ Dec 27 2014 10:50pm)
NA SWIETA DOSTALEM, WAT DOhttp://i.imgur.com/5KTXJcL.jpg


czytac!
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Dec 28 2014 08:40am
Quote (lszcz @ Dec 27 2014 10:50pm)
NA SWIETA DOSTALEM, WAT DOhttp://i.imgur.com/5KTXJcL.jpg


NIE WIEM CO ROBICIE Z KSIAZKAMI ALE PROPONOWALBYM PRZECZYTAC
XD
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jan 15 2015 07:35am
Quote (Massimus @ Feb 12 2010 12:48pm)
właśnie skończyłem czytac Trylogię Czanego Maga Trudi Canavan :) sukam jakis innych ciekawych pozycji w takim klimacie magowie itp


Przeczytaj "Imię wiatru" i nie marnuj więcej czasu na Trudi, trylogia jeszcze może daje rade, ale reszta to już cienizna...
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 15 2015 07:42am
Quote (iridius @ Jan 15 2015 01:35pm)
Przeczytaj "Imię wiatru" i nie marnuj więcej czasu na Trudi, trylogia jeszcze może daje rade, ale reszta to już cienizna...


Hoho, kto to sie nam wreszcie przebudzil. Widze, ze tez przypadl ci do gustu Kvothe?
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jan 16 2015 02:55am
Quote (Rave_PL @ Jan 15 2015 01:42pm)
Hoho, kto to sie nam wreszcie przebudzil. Widze, ze tez przypadl ci do gustu Kvothe?



hehe ^^ zrobiłem sobie małą przerwę.
Co prawda to nie Malazańska, ale wciąga jak Achaja, czyta się naprawdę dobrze. Kto nie czytał polecam.

Ps. Wiecie coś może o trzecim tomie?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 18 2015 08:46am
Skończyłem Amerykańskich Bogów. Zajebiście magiczna książka, polecam każdemu i czekam na serial, moze wreszcie go zrobia.
Dodatkowo łyknąłem też Strażniczke Istnień od Kresa. Przyjemna, ale dupy nie uryrwa.

Swoją drogą ktoś podejmuje wyzwanie?
https://www.facebook.com/52bookchallenge?fref=ts

Quote (iridius @ Jan 16 2015 08:55am)
hehe ^^ zrobiłem sobie małą przerwę. 
Co prawda to nie Malazańska, ale wciąga jak Achaja, czyta się naprawdę dobrze. Kto nie czytał polecam.

Ps. Wiecie coś może o trzecim tomie?


Nie wiem nic, niestety. Jesli podobal ci sie Kvothe to odsylam (no chyba ze juz masz za soba) do Robin Hobb. Skrytobójca i Złotoskóry sa strasznie podobne do tego cyklu, a nie wiem czy nie sa nawet lepsze.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jan 20 2015 04:35pm
BUMP
Skończyłem zbiór opowiadań "Barbarzyńcy". Bez szału. Jutro zdecyduje za co sie zabrac nastepnego, pod warunkiem ze przyjdzie mi paczke z nowa ksiazka.

Co do 52 books challenge u mnie
3/52 :)
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Jan 20 2015 04:49pm
Quote (iridius @ 15 Jan 2015 14:35)
Przeczytaj "Imię wiatru" i nie marnuj więcej czasu na Trudi, trylogia jeszcze może daje rade, ale reszta to już cienizna...


Trylogia Zdrajcy też cienizna czy w miarę spoko?
Chociaż czytając Uczennicę Maga na początku to Gildia Magów wydała mi się średnia, a wręcz momentami nudna.
Go Back To Polska Topic List
Prev1174175176177178205Next
Add Reply New Topic New Poll