d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1174175176177178376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,621
Joined: Apr 28 2008
Gold: 453.00
Oct 7 2009 01:03pm
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Oct 8 2009 01:38pm
Ostatnio glosno o MM na forum.. wiec i cos ode mnie:

Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Oct 8 2009 01:43pm
A co myslicie o plytce dimmu borgir z 08, In Sorte Diaboli? Imo bardzo fajna chociaz dimmu zatracilo blackowy klimat ;C


down: zabic ci szamana?

This post was edited by Cavalorn on Oct 8 2009 02:00pm
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Oct 8 2009 01:51pm
Quote (Melcma @ Mon, 5 Oct 2009, 21:53)
przypominam


e: dajcie coś epickiego jak land of death summoninga, albo where pastway goes (czy jakos tak)
nn Bathorego, znam na pamięć całego


Mówisz, masz:

http://www.youtube.com/watch?v=EzBbrXFiwNE



Quote (Cavalorn @ Thu, 8 Oct 2009, 21:43)
A co myslicie o plytce dimmu borgir z 08, In Sorte Diaboli? Imo bardzo fajna chociaz dimmu zatracilo blackowy klimat ;C


Słaba płyta słabego zespołu.

This post was edited by Cultus on Oct 8 2009 01:52pm
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Oct 9 2009 03:55pm


"From the woods I see the rise of darkness
In its deeps I'm on the other side..."
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Oct 9 2009 04:12pm
Quote (Cultus @ Thu, 8 Oct 2009, 19:51)
Słaba płyta słabego zespołu.


to, że "niby wieje komercho" to nie powód żeby nazywać DB słabym zespołem... polecam prześledzić twórczość tegoż, a potem opiniować w stylu: nie rozumiem więc nie lubię. żenua się wkradła w pańskie myślenie panie cultus...

http://www.youtube.com/watch?v=CDW13LQFuTw
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 10 2009 09:26am


kozak.
Member
Posts: 3,388
Joined: Nov 9 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 10 2009 09:39am
nie slucham tego gowna
Member
Posts: 11,756
Joined: Sep 13 2006
Gold: 60.02
Warn: 60%
Oct 10 2009 09:58am
Quote (glenton @ Fri, Oct 9 2009, 10:12pm)
to, że "niby wieje komercho" to nie powód żeby nazywać DB słabym zespołem... polecam prześledzić twórczość tegoż, a potem opiniować w stylu: nie rozumiem więc nie lubię. żenua się wkradła w pańskie myślenie panie cultus...

http://www.youtube.com/watch?v=CDW13LQFuTw


sory ale DB jest strasznie zalowy, zreszta jak wiekszosc tych "super tru szatanskich kapel grajacych dla szatana w skladzie szatanskim" moze zamiast plonacych krzyzy pentosow i mhrocznego makijazu of zUo posiedzieli by chwile nad muzyka( ktora jest dokladnie taka sama jak w przypadku konkurencji - nic do tematu nie wnosi, brzmi podobnie ale stope slychac)

co aby off topu nie bylo

http://www.youtube.com/watch?v=QVJxCLcU6Wc

gniew
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 10 2009 10:04am
Go Back To Polska Topic List
Prev1174175176177178376Next
Add Reply New Topic New Poll