Quote (Melcma @ Mon, 5 Oct 2009, 21:53)
przypominam
e: dajcie coś epickiego jak land of death summoninga, albo where pastway goes (czy jakos tak)
nn Bathorego, znam na pamięć całego
Mówisz, masz:
http://www.youtube.com/watch?v=EzBbrXFiwNEQuote (Cavalorn @ Thu, 8 Oct 2009, 21:43)
A co myslicie o plytce dimmu borgir z 08, In Sorte Diaboli? Imo bardzo fajna chociaz dimmu zatracilo blackowy klimat ;C
Słaba płyta słabego zespołu.
This post was edited by Cultus on Oct 8 2009 01:52pm