też bym załadował :evil:
No to kto Ci broni? :+) ja właśnie się przebudziłem, bo jak zwykle jakaś kupa mi się śniła i nie zasnę już chyba. Mam wrażenie, że podczas tych snów przenoszę się do innych wymiarów. Mocowałem się tam z jakimś chłopakiem, turlaliśmy się po pokoju z zabawkami i nie chciał mnie puścić. Aż w końcu wypuścił jakiś pocisk z ręki. Postanowiłem sobie ten sen zapamiętać, mam na to sposób, bo tak, to mi uciekają z głowy. Nawet z nim gadałem i pamiętam mniej więcej rozmowę.