Quote (Bieniol @ Dec 11 2014 09:48pm)
Niestety jeszcze nie, kończę aktualnie Myto Ogarów. Nie mam ostatnio tyle czasu ile bym chciał, więc książka też zeszła na dalszy plan, aczkolwiek kiedy mam jakąś wolną chwilę czytam ile się da

końcówka tej części świetna jak dla mnie

hehe, miałem to samo z Grą o Tron

dokładnie tak samo sobie zrobiłem spoiler :),a do dziś pamiętam jak mówiłem sobie nie patrz na tył okładki:) Czasem to jest mocniejsze niż się może wydawać.
No koncowka mocno zajebista. Ogolnie fajny watek calego towarzystwa skupionego wokol Rake'a.
[HARD SPOILER Z MALAZAŃSKIEJ]Najwiekszym zdziwkiem byl dla mnie Dassem, o którym cały czas się pisało jako martwym, a tu proszę.
Noc Noży w sumie wyjaśnia co się z nim stało.