d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1173174175176177205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 11 2014 03:56pm
Quote (Bieniol @ Dec 11 2014 09:48pm)
Niestety jeszcze nie, kończę aktualnie Myto Ogarów. Nie mam ostatnio tyle czasu ile bym chciał, więc książka też zeszła na dalszy plan, aczkolwiek kiedy mam jakąś wolną chwilę czytam ile się da :) końcówka tej części świetna jak dla mnie :)



hehe, miałem to samo z Grą o Tron :) dokładnie tak samo sobie zrobiłem spoiler :),a do dziś pamiętam jak mówiłem sobie nie patrz na tył okładki:) Czasem to jest mocniejsze niż się może wydawać.

No koncowka mocno zajebista. Ogolnie fajny watek calego towarzystwa skupionego wokol Rake'a.

[HARD SPOILER Z MALAZAŃSKIEJ]








Najwiekszym zdziwkiem byl dla mnie Dassem, o którym cały czas się pisało jako martwym, a tu proszę.
Noc Noży w sumie wyjaśnia co się z nim stało.
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Dec 11 2014 04:07pm
Quote (Rave_PL @ Dec 11 2014 10:56pm)
No koncowka mocno zajebista. Ogolnie fajny watek calego towarzystwa skupionego wokol Rake'a.

[HARD SPOILER Z MALAZAŃSKIEJ]








Najwiekszym zdziwkiem byl dla mnie Dassem, o którym cały czas się pisało jako martwym, a tu proszę.
Noc Noży w sumie wyjaśnia co się z nim stało.



Dobrze, że spoiler zaznaczony :) teraz powinno być w pracy trochę luźniej, po pracy również więc mam nadzieję że do końca roku uda mi się jeszcze ukończyć Pył Snów. Bardzo bym chciał, szczerze żadna saga aż tak bardzo mnie nie wciągnęła jak Malazańska :)W zasadzie wszystkie wątki są moimi "ulubionymi",w innych podobnych książkach różnie z tym bywało.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 11 2014 04:24pm
Quote (Bieniol @ Dec 11 2014 10:07pm)
Dobrze, że spoiler zaznaczony :) teraz powinno być w pracy trochę luźniej, po pracy również  więc mam nadzieję że do końca roku uda mi się jeszcze ukończyć Pył Snów. Bardzo bym chciał, szczerze żadna saga aż tak bardzo mnie nie wciągnęła jak Malazańska :)W zasadzie wszystkie wątki są moimi "ulubionymi",w innych podobnych książkach różnie z tym bywało.


Tobie nic nie przyspoilerowalem w sumie :P Pył snów jest specyficzny o czym pisze zreszta sam Erikson - to jest polowa calej ksiazki, druga polowa jest Okaleczony Bóg.
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Dec 11 2014 05:50pm
Quote (Rave_PL @ Dec 11 2014 10:46pm)
I wydajesz pieniadze na to, zeby zobaczyc film jeden raz? O_o


Nie chodzi o wydawanie pieniędzy. Może moja wypowiedź źle została odebrana. Chodzi mi o kupowanie książek w wersji papierowej. Przecież to tylko zajmuje miejsce i zbiera kurz. Taka Malazańska zapierdoli całą półkę w regale. E-booki/biblioteka>
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 11 2014 11:14pm
Quote (Robertos @ Dec 11 2014 11:50pm)
Nie chodzi o wydawanie pieniędzy. Może moja wypowiedź źle została odebrana. Chodzi mi o kupowanie książek w wersji papierowej. Przecież to tylko zajmuje miejsce i zbiera kurz. Taka Malazańska zapierdoli całą półkę w regale. E-booki/biblioteka>


Wole kupic cala Malazanska i trzymac ja na polce / wypierdolic na smieci niz latac po bibliotekach i szukac poszczegolnych tomów.
E-booki natomiast to dla mnie ewidentne zabijanie uroku literatury.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 27 2014 07:04am
W GURE
Jakies ksiazki pod choinka? Po ~150 stronach Amerykańskich Bogów jestem bardzo zadowolony poki co ;)
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Dec 27 2014 07:18am
Quote (Robertos @ 12 Dec 2014 00:50)
Nie chodzi o wydawanie pieniędzy. Może moja wypowiedź źle została odebrana. Chodzi mi o kupowanie książek w wersji papierowej. Przecież to tylko zajmuje miejsce i zbiera kurz. Taka Malazańska zapierdoli całą półkę w regale. E-booki/biblioteka>


Wolę wydanie papierowe niż ebooki, choćbym nie wiem ile razy próbował czytać ebooka to ni cholery. Jednak wydanie papierowe na propsie.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2014 04:50pm
NA SWIETA DOSTALEM, WAT DO
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 27 2014 04:56pm
Quote (lszcz @ 28 Dec 2014 00:50)
NA SWIETA DOSTALEM, WAT DOhttp://i.imgur.com/5KTXJcL.jpg


na *** mozna wystawiac do konca 28.12 bez zadnych oplat
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Dec 27 2014 04:58pm
Quote (cOr @ 28 Dec 2014 00:56)
na *** mozna wystawiac do konca 28.12 bez zadnych oplat


znaczy mam sprzedac? xd taka chujowa? xddddd
Go Back To Polska Topic List
Prev1173174175176177205Next
Add Reply New Topic New Poll