d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1173174175176177376Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,568
Joined: Jan 17 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 6 2009 12:58pm
Quote (Punisher_n @ Mon, Oct 5 2009, 09:10pm)
spam!!!!!!!!!!1


wypierdalaj do tematu o 50 cencie, ktory jest najwiekszym ganksterem od czasow Rumcajsa (jak kazdy szanujacy sie rap idiota wiesz ze kiedys tam 50 cent napadl na spozywczaka i zostal raniony 7 razy wklatke - ale on tez postrzelil sprzedawce!)
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Oct 6 2009 01:02pm
Quote (berdol6666 @ Tue, 6 Oct 2009, 19:55)
mozecie polecic cos z folk metalu? bo szczerze mowiac troche przekopalem a dalej zostalo tego jeszcze cala masa


korpiklani, shaman (wcześniejszy korpiklani, inny styl) finntroll, heidevolk, in extremo (medieval, ale warto poznać), moonsorrow, metsatöll, Tyr (klimaty vikingowe, ale pure folk), Thyrfing (podbiega mocno podviking metal, jednak warto)

tak na początek polecam album "metal museum - folk" znajdziesz na pewno na wazerach, bardzo ładna kompilacja folkowych piosenek
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Oct 6 2009 01:03pm
Quote (FaunBox @ Tue, 6 Oct 2009, 21:02)
korpiklani, shaman (wcześniejszy korpiklani, inny styl) finntroll, heidevolk, in extremo (medieval, ale warto poznać), moonsorrow, metsatöll, Tyr (klimaty vikingowe, ale pure folk), Thyrfing (podbiega mocno podviking metal, jednak warto)

tak na początek polecam album "metal museum - folk" znajdziesz na pewno na wazerach, bardzo ładna kompilacja folkowych piosenek


no nawet mi o tym nie mow
sprawilem sobie dyskografie to slysze tylko jakies gwizdanie na flecie
metalu tam jest moze 1/6 calosci :fume:
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Oct 6 2009 01:05pm
Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Tue, 6 Oct 2009, 20:03)
no nawet mi o tym nie mow
sprawilem sobie dyskografie to slysze tylko jakies gwizdanie na flecie
metalu tam jest moze 1/6 calosci :fume:


mogłeś zapytać co tam jest, to bym powiedział ;DD
e: z tych co wymieniłem, to tylko in extremo ma sporo takich popierdółek, reszta to w wiekszej wiekszosci metal ;]

This post was edited by FaunBox on Oct 6 2009 01:06pm
Member
Posts: 11,082
Joined: Jun 7 2007
Gold: Locked
Oct 6 2009 01:11pm
Quote (FaunBox @ Tue, Oct 6 2009, 07:05pm)
mogłeś zapytać co tam jest, to bym powiedział ;DD
e: z tych co wymieniłem, to tylko in extremo ma sporo takich popierdółek, reszta to w wiekszej wiekszosci metal ;]


thx. szczerze mowiac korpoklani slyszalem pare nowych i jakos wlasnie kiepsko. obadam reszte.
finntrolla tez.
Member
Posts: 15,044
Joined: May 4 2007
Gold: 153.00
Warn: 100%
Oct 6 2009 01:12pm
Quote (berdol6666 @ Tue, 6 Oct 2009, 21:11)
thx. szczerze  mowiac korpoklani  slyszalem pare nowych i jakos wlasnie kiepsko. obadam reszte.
finntrolla tez.


obadaj falkenbacha
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Oct 7 2009 01:32am
Member
Posts: 140
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 7 2009 08:42am



This post was edited by Bamargera666 on Oct 7 2009 08:44am
Member
Posts: 2,621
Joined: Apr 28 2008
Gold: 453.00
Oct 7 2009 12:58pm
niezła muza
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Oct 7 2009 01:00pm
słyszał ktoś nową pytę gorgoroth ? nie udała się imo
Go Back To Polska Topic List
Prev1173174175176177376Next
Add Reply New Topic New Poll