Mogę się mylić, ale bełkoczesz tutaj jedynie ty, sprawdź swoje posty :+) i to biorąc pod uwagę wszystkie twoje konta od samego początku.
hahah wystarczy mu cos powiedziec i juz sie denerwuje HAHAHAHAHA
FAFNIREK WKURWIONY TERAZ BEDZIE PISAL ZE NIE JEST ZŁY A TO ZWYKŁY KŁAMCA JEST, DONOSICIEL Z TAKIMI TRZEBA JAK Z KUREWKAMI CO MAJA HIV (OSTROZNIE KINDYBALA W GUME I WIO )