d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev1172173174175176207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,130
Joined: Aug 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Feb 10 2012 01:50pm
jacyś chętni na HC DOM albo zarażonego MW3 ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 10 2012 05:45pm
Quote (Massimus @ Feb 10 2012 03:50pm)
jacyś chętni na HC DOM albo zarażonego MW3 ?


nie gramy w szajs :(

ale chetnie pogram w
acr
fifa12
bf3
dead island

:wub:
Member
Posts: 18,879
Joined: Jul 6 2010
Gold: Locked
Feb 10 2012 07:55pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 11 2012 01:45am)
nie gramy w szajs :(

ale chetnie pogram w
acr
fifa12
bf3
dead island

:wub:


zjadl bym Cię papryczku1991/10 w fife ale nie mam czasu na takich randomuf ;o
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 11 2012 04:13am
jak zmienić poziom trudności w bestii ? (gow3) i czemu często w rywalizacji wyszukuje mi gry z samymi botami

This post was edited by marekwoj74 on Feb 11 2012 04:13am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 11 2012 10:00am
w publicznej grze nie da sie poziomu trudnosci wybrac

idzcie tutaj zeby wygrac darmowy avatar item lub wczesniejszy dostep do me3 demo

https://apps.facebook.com/xboxmasseffect/uk
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 11 2012 11:45am
Quote (Patryk1991 @ Feb 11 2012 06:00pm)
w publicznej grze nie da sie poziomu trudnosci wybrac

idzcie tutaj zeby wygrac darmowy avatar item lub wczesniejszy dostep do me3 demo

https://apps.facebook.com/xboxmasseffect/uk



często w gow 3 mam napis ze wygrałem awatar,gdzie go mogę ustawić czy coś ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 11 2012 12:14pm
Quote (marekwoj74 @ Feb 11 2012 01:45pm)
często w gow 3 mam napis ze wygrałem awatar,gdzie go mogę ustawić czy coś ?


w dashboard w zakladce friends najedz na swoj avek z achivkami i tam bedzie
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 11 2012 12:18pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 11 2012 08:14pm)
w dashboard w zakladce friends najedz na swoj avek z achivkami i tam bedzie



dzieki
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 11 2012 03:12pm
spoko
wylosowalem early demo i jakis item dla avatara :)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Feb 11 2012 04:07pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 11 2012 11:12pm)
spoko
wylosowalem early demo i jakis item dla avatara :)


Mass Effect 3 Early Access Demo Code :banana: to kiedy będę mógł grac ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1172173174175176207Next
Add Reply New Topic New Poll