☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev
1
172
173
174
175
176
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 48033
Replies: 2068
Track Topic
Massimus
Member
Posts: 17,130
Joined: Aug 19 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 60%
#1731
Feb 10 2012 01:50pm
jacyś chętni na HC DOM albo zarażonego MW3 ?
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1732
Feb 10 2012 05:45pm
Quote (Massimus @ Feb 10 2012 03:50pm)
jacyś chętni na HC DOM albo zarażonego MW3 ?
nie gramy w szajs
ale chetnie pogram w
acr
fifa12
bf3
dead island
Ones1
Member
Posts: 18,879
Joined: Jul 6 2010
Gold
:
Locked
#1733
Feb 10 2012 07:55pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 11 2012 01:45am)
nie gramy w szajs
ale chetnie pogram w
acr
fifa12
bf3
dead island
zjadl bym Cię papryczku1991/10 w fife ale nie mam czasu na takich randomuf ;o
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1734
Feb 11 2012 04:13am
jak zmienić poziom trudności w bestii ? (gow3) i czemu często w rywalizacji wyszukuje mi gry z samymi botami
This post was edited by marekwoj74 on Feb 11 2012 04:13am
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1735
Feb 11 2012 10:00am
w publicznej grze nie da sie poziomu trudnosci wybrac
idzcie tutaj zeby wygrac darmowy avatar item lub wczesniejszy dostep do me3 demo
https://apps.facebook.com/xboxmasseffect/uk
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1736
Feb 11 2012 11:45am
Quote (Patryk1991 @ Feb 11 2012 06:00pm)
w publicznej grze nie da sie poziomu trudnosci wybrac
idzcie tutaj zeby wygrac darmowy avatar item lub wczesniejszy dostep do me3 demo
https://apps.facebook.com/xboxmasseffect/uk
często w gow 3 mam napis ze wygrałem awatar,gdzie go mogę ustawić czy coś ?
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1737
Feb 11 2012 12:14pm
Quote (marekwoj74 @ Feb 11 2012 01:45pm)
często w gow 3 mam napis ze wygrałem awatar,gdzie go mogę ustawić czy coś ?
w dashboard w zakladce friends najedz na swoj avek z achivkami i tam bedzie
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1738
Feb 11 2012 12:18pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 11 2012 08:14pm)
w dashboard w zakladce friends najedz na swoj avek z achivkami i tam bedzie
dzieki
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#1739
Feb 11 2012 03:12pm
spoko
wylosowalem early demo i jakis item dla avatara
marekwoj74
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold
:
1.00
#1740
Feb 11 2012 04:07pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 11 2012 11:12pm)
spoko
wylosowalem early demo i jakis item dla avatara
Mass Effect 3 Early Access Demo Code
to kiedy będę mógł grac ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
172
173
174
175
176
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact