d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1172173174175176205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Dec 11 2014 01:13am
Gdyby dało się jakoś nabyć cala sagę malazanskiej to bym kupił, bo w kupowanie pojedynczych tomów nie chce mi się bawić. Chociaż może ebookow poszukam, wypadałoby nowego kindla przetestować
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Dec 11 2014 02:06pm
Quote (cOr @ Dec 10 2014 08:33pm)
dobrze ze tak sie tu uaktywniliscie, uswiadamia mi to jakie mam zaleglosci :D

chcialem sobie na gwiazdke kupic sage malazu (nowe wydanie) ale cos jakos znalezc nie moge calosci


Hej cOr, ja skompletowałem swoją Malazańską na Aros.pl, jak patrzyłem teraz to niestety, ale jest tylko 7 części. Tam na prawdę można kupić bardzo tanio te książki. Na taniaksiazka.pl jest 9 części, brakuje tylko 2 tomu Bramy Domu Umarłych, tzn. w sumie jest ale w innym wydaniu. Pewnie w jakimś Empiku spokojnie znalazłbyś całość, ale niestety wychodzi dużo drożej, chyba że uda Ci się trafić na promocje 3 książki za 2. Często u mnie w Empiku jest taka promocja.

This post was edited by Bieniol on Dec 11 2014 02:07pm
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Dec 11 2014 02:10pm
Kupowanie książek żeby przeczytać i kurzyły się na półce, albo jeszcze lepiej kupowanie tych co się już przeczytało/10
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 11 2014 02:32pm
Quote (Bieniol @ 11 Dec 2014 22:06)
Hej cOr, ja skompletowałem swoją Malazańską na Aros.pl, jak patrzyłem teraz to niestety, ale jest tylko 7 części. Tam na prawdę można kupić bardzo tanio te książki. Na taniaksiazka.pl jest 9 części, brakuje tylko 2 tomu Bramy Domu Umarłych, tzn. w sumie jest ale w innym wydaniu. Pewnie w jakimś Empiku spokojnie znalazłbyś całość, ale niestety wychodzi dużo drożej, chyba że uda Ci się trafić na promocje 3 książki za 2. Często u mnie w Empiku jest taka promocja.


bede musiial cos pokombinowac, teraz tych internetowych ksiegarni narobilo sie calkiem sporo i wiele z nich ma naprawde atrakcyjne ceny
czesto 3 w cenie 2 z empiku i tak wychodzi drozej niz 2 ksiazki z takiego arosa albo bonito lol

po prostu dziwie sie ze wlasnie nie robia te ksiegarnie jakichs paczek ze wszystkimi czesciami, jak lotr czy wiedzmin
na swieta by sie to ladnie sprzedawalo

btw myslalem nad waszymi ostatnimi propozycjami i pewnie wkrotce do czegos zajrze ale poki co zdecydowalem sie na nowe (dla mnie) uniwersum i przeczytam metro 2033. tylko spory fail bo chcialem przeczytac opis ksiazki i niestety spojrzalem na metro 2034 a tam - giga spoiler poprzednije czesci :|
Member
Posts: 6,749
Joined: Oct 7 2008
Gold: 14.10
Dec 11 2014 02:47pm
Quote (cOr @ Dec 11 2014 08:32pm)
bede musiial cos pokombinowac, teraz tych internetowych ksiegarni narobilo sie calkiem sporo i wiele z nich ma naprawde atrakcyjne ceny
czesto 3 w cenie 2 z empiku i tak wychodzi drozej niz 2 ksiazki z takiego arosa albo bonito lol

po prostu dziwie sie ze wlasnie nie robia te ksiegarnie jakichs paczek ze wszystkimi czesciami, jak lotr czy wiedzmin
na swieta by sie to ladnie sprzedawalo

btw myslalem nad waszymi ostatnimi propozycjami i pewnie wkrotce do czegos zajrze ale poki co zdecydowalem sie na nowe (dla mnie) uniwersum i przeczytam metro 2033. tylko spory fail bo chcialem przeczytac opis ksiazki i niestety spojrzalem na metro 2034 a tam - giga spoiler poprzednije czesci :|


polecam metro 2033, dla mnie świetna była, gra też ;d
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 11 2014 03:28pm
Quote (Bieniol @ Dec 11 2014 08:06pm)
Hej cOr, ja skompletowałem swoją Malazańską na Aros.pl, jak patrzyłem teraz to niestety, ale jest tylko 7 części. Tam na prawdę można kupić bardzo tanio te książki. Na taniaksiazka.pl jest 9 części, brakuje tylko 2 tomu Bramy Domu Umarłych, tzn. w sumie jest ale w innym wydaniu. Pewnie w jakimś Empiku spokojnie znalazłbyś całość, ale niestety wychodzi dużo drożej, chyba że uda Ci się trafić na promocje 3 książki za 2. Często u mnie w Empiku jest taka promocja.


Bieniol ogarnales juz calosc? Bo o ile pamietam zaszedles najdalej (nie liczac iridiusa i mnie :))
Quote (Robertos @ Dec 11 2014 08:10pm)
Kupowanie książek żeby przeczytać i kurzyły się na półce, albo jeszcze lepiej kupowanie tych co się już przeczytało/10


Do kina tez nie chodzisz, c'nie?

Quote (cOr @ Dec 11 2014 08:32pm)
tylko spory fail bo chcialem przeczytac opis ksiazki i niestety spojrzalem na metro 2034 a tam - giga spoiler poprzednije czesci :|


wyobraz sobie ze ja sobie takiego spoilera jebnalem z joffreyem i robbem w grze o tron :D
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 11 2014 03:39pm
Quote (Rave_PL @ 11 Dec 2014 23:28)


wyobraz sobie ze ja sobie takiego spoilera jebnalem z joffreyem i robbem w grze o tron :D


taaa... cos kojarze ze na ktorejs czesci bylo napisane "po smierci krola tyrana" czy jakos tak
czasem nie rozumiem czym sie kieruja wydawcy. no jak mozna dawac kluczowe spoilery na okladkach kolejnych czesci...
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Dec 11 2014 03:45pm
Quote (Rave_PL @ Dec 11 2014 10:28pm)


Do kina tez nie chodzisz, c'nie?


Chodzę
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 11 2014 03:46pm
Quote (Robertos @ Dec 11 2014 09:45pm)
Chodzę


I wydajesz pieniadze na to, zeby zobaczyc film jeden raz? O_o
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Dec 11 2014 03:48pm
Quote (Rave_PL @ Dec 11 2014 10:28pm)
Bieniol ogarnales juz calosc? Bo o ile pamietam zaszedles najdalej (nie liczac iridiusa i mnie :))


Niestety jeszcze nie, kończę aktualnie Myto Ogarów. Nie mam ostatnio tyle czasu ile bym chciał, więc książka też zeszła na dalszy plan, aczkolwiek kiedy mam jakąś wolną chwilę czytam ile się da :) końcówka tej części świetna jak dla mnie :)

Quote (cOr @ Dec 11 2014 10:39pm)
taaa... cos kojarze ze na ktorejs czesci bylo napisane "po smierci krola tyrana" czy jakos tak
czasem nie rozumiem czym sie kieruja wydawcy. no jak mozna dawac kluczowe spoilery na okladkach kolejnych czesci...


hehe, miałem to samo z Grą o Tron :) dokładnie tak samo sobie zrobiłem spoiler :),a do dziś pamiętam jak mówiłem sobie nie patrz na tył okładki:) Czasem to jest mocniejsze niż się może wydawać.
Go Back To Polska Topic List
Prev1172173174175176205Next
Add Reply New Topic New Poll