Quote (Kserkes @ Nov 7 2009 04:49pm)
Zaraz dam linka na guild czacie, niech wszyscy się pośmieją

Jesteś naprawdę żałosny.
Smieszne ze sam wycaiga wszystkie brudy na jsp zamiast siedziec cicho kiedy nie jest bez winy..
@qba
W ogole to co to za pocisk? "Nie chciales locka" oczywiscie ze nie chcialem :DDD
Jakbys nie polecial na ich guild chat i nie panikowal to nic nikomu by sie nie stalo
/e: Moze juz koniec rozmowy na ten temat? To jest topic o pokerze a nie o przeszlosci kryminalnej @jsp..
This post was edited by Shapiro on Nov 7 2009 10:00am