d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1172173174175176491Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,396
Joined: Oct 11 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 7 2009 09:50am
Quote (Daniek92 @ Nov 7 2009 04:49pm)
:huh:


no na mainie mialem wylane na locka ;s szkoda, ze tu dostalem i bede musial teraz czekac na unlocka ;s a jak nie to trudno. mam jeszcze 7.5k fg i jak bedzie trzeba to zrobie nowe konto.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 7 2009 09:59am
Quote (Kserkes @ Nov 7 2009 04:49pm)
Zaraz dam linka na guild czacie, niech wszyscy się pośmieją :D Jesteś naprawdę żałosny.


Smieszne ze sam wycaiga wszystkie brudy na jsp zamiast siedziec cicho kiedy nie jest bez winy..


@qba
W ogole to co to za pocisk? "Nie chciales locka" oczywiscie ze nie chcialem :DDD
Jakbys nie polecial na ich guild chat i nie panikowal to nic nikomu by sie nie stalo

/e: Moze juz koniec rozmowy na ten temat? To jest topic o pokerze a nie o przeszlosci kryminalnej @jsp..

This post was edited by Shapiro on Nov 7 2009 10:00am
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Nov 7 2009 10:14am
Quote (larcenist @ 7 Nov 2009 01:01)
ja pierdole ~~
1. strasznie wolno idziesz z tym fg
2. strasznie sie tym przejmujesz...


a komu sie trzepaly raczki jak znalazl charm za 20 k ? :huh:
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Nov 7 2009 11:28am
6$ na everescie przejebalem :<
kurwa tilt
Member
Posts: 1,665
Joined: Feb 10 2009
Gold: 69.45
Nov 7 2009 11:44am
+ 1
Member
Posts: 2,870
Joined: Jul 3 2009
Gold: 873.00
Nov 7 2009 11:46am
Nie gram w karty
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 7 2009 11:50am
Quote (ezi @ Nov 7 2009 07:28pm)
6$ na everescie przejebalem :<
kurwa tilt


Też nie idzie mi dzisiaj.

btw dają coś na start na tym evereście?

e: Za 50min freeroll, wygląda na to, że będzie około 17k graczy z pulą 50k$.

This post was edited by Kserkes on Nov 7 2009 12:09pm
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Nov 7 2009 12:12pm
Quote (Kserkes @ 7 Nov 2009 19:50)
Też nie idzie mi dzisiaj.

btw dają coś na start na tym evereście?

e: Za 50min freeroll, wygląda na to, że będzie około 17k graczy z pulą 50k$.


moj brat dostal 50$ za jakis tam quiz, nie wiem jaki, pogoogluj jak chcesz
btw na czym ten freeroll :O daj id
Member
Posts: 2,870
Joined: Jul 3 2009
Gold: 873.00
Nov 7 2009 12:21pm
Quote (BrYnCuQn @ 7 Nov 2009 19:44)
+ 1


to samo
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 7 2009 12:25pm
Quote (ezi @ Nov 7 2009 08:12pm)
moj brat dostal 50$ za jakis tam quiz, nie wiem jaki, pogoogluj jak chcesz
btw na czym ten freeroll :O daj id


Ale bilet potrzebny do tego freerolla niestety, loteria była.Zobaczę dzisiaj tego everesta.
Go Back To Polska Topic List
Prev1172173174175176491Next
Add Reply New Topic New Poll